Pilot RC602 S do wyszukiwania głosowego TCL i Thomson.

AdamWGM

New member
Czy pilot ma możliwość otwarcia Guide oraz Info, żeby zobaczyć co leci w tv?
Czy można nim zmienić ścieżki dźwiękowe, np. na canal+ przełączyć się że ścieżki z lektorem na ścieżkę oryginalną?
 

dedoer

New member
Genialna jakość wykonania! Jest tylko mały minus - część krawędzi ścięta jest na ostro - małe dziecko może sobie zrobić krzywdę. Innym minusem jest brak przycisku menu, tzn przycisk jest, ale trochę inny - wyjeżdżają brakujące przyciski z pilota standardowego. Niby fajnie, ale nie działa w każdej aplikacji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale przecież masz dwa piloty i działa wszystko 100 na 100.
Krawędzie... to tak jakby dziecku w domu zaokrąglić ściany , meble ...przecież tam wszędzie są krawędzie.
 

dedoer

New member
Ale przecież masz dwa piloty i działa wszystko 100 na 100.
Krawędzie... to tak jakby dziecku w domu zaokrąglić ściany , meble ...przecież tam wszędzie są krawędzie.

Kiki to są tylko moje drobne uwagi (krawędzie są ok, fajnie to wygląda, tylko trzeba przy dziecku uważać), ja jestem z tego pilota bardzo zadowolony i nie zamienię go na inny. Dedykowany przycisk ustawień sprawiłby, że byłby jeszcze bardziej intuicyjny. Wyszukiwanie głosowe działa za to MEGA.
 

szulce1

New member
Działa po polsku bez problemów.
Wyszukuje z każdej aplikacji, która ma wyszukiwanie głosowe.
Ma wirtualną myszkę - bardzo szybką.
Można wywoływać programy DVBt - np Polsat, czy TVN i wybiera stację na ekran.
Instalując aplikację wyszukiwarki z Google play - obsługuje google głosowo po polski bez żadnych problemów - ze znakami polskimi.

Całość sfilmujemy i załączymy w Youtube.
Paruje się z bluetotha więc pilotem nie musisz kierować nawet w stronę telewizora.
Jest możliwe załączenie linku do Youtube z prezentacją pilota?
 

szulce1

New member
Napisałeś "Całość sfilmujemy i załączymy w Youtube" - myślałem, że nagranie powstało, tylko ja nie mogę znaleźć...
Cóż, jestem ciekaw jak się zachowuje, na ile przede wszystkim jest podobny do pilota Magic od LG.
Przy okazji - istnieją jakieś prezentacje TV TLC 43P6046? stworzone przez Wasz zespół?
Znajduję tylko jeden link:
https://www.youtube.com/watch?v=VrJ0nDB_vEA&t=321s
 
Ostatnia edycja:

Fabus

New member
Witam,

czy ten pilot w opcji air mouse posiada mozliwosc prawego i lewego przycisku jak rozniez przewijania np. stron?

@kiki - tez bym chetnie zobaczyl jak ten pilot sie zachowuje na yt ;) Interesuje mnie funkcja AirMouse. Najlepiej jak by bylo widac jednoczesnie pilota i wskaznik myszki.
 
Ostatnia edycja:

axelmateuss

New member
Strony przewijasz albo metodą "złap i pociągnij" albo za pomocą strzałek. Przycisk jest tylko jeden, ekwiwalent lewego - Android zresztą chyba nawet przy podpiętej zewnętrznej myszy nie obsługuje prawokliku (nie ma działań do niego przypisanych).
Na YT działa, ale jednak wygodniej poruszać się strzałkami pilota, bo do tego apka jest przygotowana.
 

lotis

New member
Można wywoływać programy DVBt - np Polsat, czy TVN i wybiera stację na ekran.

W jakim słowem-komendą tego dokonać ?
U mnie cokolwiek nie powiem wyszukuje w Youtube filmy z wypowiedzianym słowem.
Zainstalowałem sobie shortcut do chrome, po słowie chrome otwiera się przeglądarka.
Znacie może jeszcze jakieś użyteczne komendy?
 

AdamWGM

New member
Jak wam trzymają baterie?
U mnie pilot pracował jakieś 2-3 tygodnie a potem pilot leżał 2 tyg. w szufladzie i dziś już nie działają baterie...
 

dinar

New member
Nie wiem czy tylko na C70, ale parowanie odbywa się poprzez wciśnięcie "OK" i "COFNIJ" (strzałka w lewo), a nie "OK" i "OPCJE".
Dzisiaj kupiłem pilota głosowego do TCL 55'' P 6046 i był problem z parowaniem według instrukcji dopiero po kilu opcjach załapał,tak jak kolega pisze -OK i COFNIJ.Problem miałem też z pogodą bo były stopnie farenchajta ale już ustawione.
 

dinar

New member
Dzisiaj kupiłem pilota głosowego do TCL 55'' P 6046 i był problem z parowaniem według instrukcji dopiero po kilu opcjach załapał,tak jak kolega pisze -OK i COFNIJ.Problem miałem też z pogodą bo były stopnie farenchajta ale już ustawione.

Jeszcze taka sprawa -po wywołaniu np.youtuba głos jest tylko na telewizorze a podłączony mam dekoder Orange+kino Samsung to słychać osobno jak to podłączyć żeby razem grało.Nie mam pod ręką syna a sam jestem cienki.W telewizorze nie ma za dużo rodzajów wyjść audio.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Jeszcze taka sprawa -po wywołaniu np.youtuba głos jest tylko na telewizorze a podłączony mam dekoder Orange+kino Samsung to słychać osobno jak to podłączyć żeby razem grało.Nie mam pod ręką syna a sam jestem cienki.W telewizorze nie ma za dużo rodzajów wyjść audio.

sygnał dźwięku dostarczyć do kina samsung i wybrać w kinie.
I nie da się dokładniej zgadnąć z Twojego opisu.

Dużo wejść mają amplitunery w tv masz na hdmi arc, współosiowy digital out, jeszcze od biedy wyjście słuchawkowe.
Czy zajrzałeś do instrukcji tv i kina domowego?
 
Do góry