Są już nowe rewelacyjne ceny na najnowsze modele TCLa serii C70.

walerian

New member
Nie można porównać telefonu do telewizora. Telewizor stoi lub wisi i ma wyświetlać jak najlepszy obraz. Nie wiem jaki telewizor wytrzymałby takie katowanie nożem i zapalniczką. Tutaj masz opinie o produktach firmy TCL od użytkowników a to chyba najlepsza recenzja.
 

Szpaksonus

New member
Kiki czy w tej serii będzie update do androida 7?

Czy 65 cali też testujecie? Bo w tej cenie może być ciekawą propozycją dla wielu klientów?
 

rojek35

New member
Widzę, że ten tv spełnia moje kryteria i warto było trochę poczekać...Kiki wstępnie chciałbym zapisać się na zakup u Ciebie TCL 49 C70. W 70 % będzie wykorzystywany do współpracy z ps4 pro, pozostałe 30% nc+. Odległość oglądania 170cm.
 

pepka

Member
Bez reklam
Kontrast 12000:1? Kaktus już mi rośnie...
(Chyba, że dynamiczny hehee, a taki to o kant pupki można rozbić).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To już się udaj do lekarza żeby Ci zeskrobał:
19060057_1421935537868233_8140448124041668018_n.jpg
 

pepka

Member
Bez reklam
Poczekam na więcej testów. Jeżeli wyniki się powtórzą, uderzę się w pierś i przeproszę z firmą TCL. Narazie jednak śpię spokojnie...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla mnie wynik jest wynik i nic więcej. Ważne jakie niesie wrażenia tych co użytkują - to jest 100 razy ważniejsze.
 

pepka

Member
Bez reklam
Wiesz, widziałem kiedyś raport z kalibracji... na telewizorze skalibrowanym przez "waszą" firmę. Babole straszne, może i teraz fachoFcy się nie spisali ;-).
Nie neguję faktu, że może to być bardzo dobry telewizor (zwłaszcza za taką kasę o jakiej się wspomina).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wiesz - opowiadasz głupoty jakich mało !
Kalibracja jest kalibracja i za to odpowiada sprzęt.
Napisz do producenta Calmana i napisz mu swoje fantasmagorie.
 
Do góry