Są już nowe rewelacyjne ceny na najnowsze modele TCLa serii C70.

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdzie widzisz nachalną reklamę? Taka sama, albo i mniejsza niż setek innych produktów.

Proszę Cie bądź choć trochę wnikliwy i obiektywny albo poczytaj nieco bardziej forum:D
Na szczęście większość z nas ma swój rozum, umie czytać między zdaniami i nie "kupuje" wszystkiego jak leci - tak jak przysłowiowa "głupia baba na bazarze"
 

cezary69

New member
Bez reklam
Wydajesz opinie to znaczy , że słyszałeœ jak gra - tak ?

Tak na chłopski rozum... ile gruboœci ma ten tv? Jakie tam mogš być głoœniki żeby to zagrało lepiej niż w pozostałych tv dostępnych na rynku? To tak samo jak podłšczyć zewnętrzny głoœniki to telefonu jaki czad jak to gra :D ale co to ma wspólnego z dobrym dŸwiękiem?
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
rozumiem że nie widzisz różnicy przy 400 nitów...to bardzo dziwne bo ja wchodząc do sklepu widzę przy 350 nitów (a są tacy co widzą na TCL P60 który ma mniej) telewizorach Samsung ten HDR ale okej...są tacy co na KS7000 nie widzą HDR-a a co dopiero różnica matrycy 50hz a 120hz przy dobrych upłynniaczach
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież TCL nie produkuje głośników .
Głośniki do tego modelu zaprojektował JBL. Dał swoje logo więc potwierdza jakość. Czy to jest soundbar - nie, nie jest.
Soundbar jest tylko w telewizorach Loewe.
Ale w klasie cenowej - lepszego dźwięku w telewizorach jak Z JBLa nie usłyszysz. Czy musisz się każdemu podobać ? Nie, nie musi.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
rozumiem że nie nigdy nie miałeś telewizora TCL i masz na prawdę dużo na ten temat do powiedzenia a wklejasz mi tu opinię jakiegoś gościa gdy nie każdy musi być zadowolony z telewizora I NIE MA TELEWIZORA Z KTÓREGO LUDZIE BYLIBY ZADOWOLENI W 100% to po pierwsze...po drugie CENA również ma tu główną rolę ale rozumiem że nie rozumiesz bo porównując Panasonica za 8 tysięcy ty porównujesz telewizor za...3 tysiące złotych...więc jednak JAJA TO TY SOBIE ROBISZ...tym bardziej inne opinie nie są takie złe https://www.ceneo.pl/40035198/opinie-2 , https://www.morele.net/telewizor-tcl-u58s7806s-4k-smart-tv-wifi-quadcore-754231/ i wiele wiele innych POZYTYWNYCH OPINII więc słaby troll jesteś bo ŻADEN telewizor nie ma idealnych opinii nawet Samsung 55KS7000 a kosztuje 5 tysięcy złotych , to samo Philips 55PUS6561 niby 100hz a jednak beznadziejne ma odświeżanie więc zanim zaatakujesz TCL-a spójrz na innych producentów i ich ceny :) i nikt tu nikogo nie atakuje tylko zwracam uwagę że telewizor za 8 tysięcy złotych czy to Samsung,Sony , Philips smuży co jest nie do zaakceptowania a po trzecie mam na myśli NOWSZĄ wersję TCL od p60 więc jak czegoś nie rozumiesz ZAPYTAJ a po czwarte DLA MNIE FIRMA TCL jest pewna...dla innych Samsung,Panasonic czy Sony i szczerze szanuję to ALE NIE INTERESUJE MNIE TO bo nad wyborem innej osoby DYSKUTOWAĆ NIE ZAMIERZAM...wyraziłem własną opinię do której mam prawo, NIE JESTEM też pracownikiem TCL-a więc umówmy się NIKT ze mną zgadzać się nie musi NIE OCZEKUJĘ TEGO,ktoś tu napisał KAŻDY MA WŁASNY ROZUM i sam decyduje.Skrytykuje ktoś TCL-a okej MA DO TEGO PRAWO nie będę z tym dyskutował bo coś mu się w nim nie podoba czy nie działa , w telewizorze coś nie działa to ZWROT lub na gwarancję a jak nie ma gwarancji szukać fachowca na własną rękę a jak nie znajdzie to na śmietnik i kupić nowy TYLE
 
Ostatnia edycja:

cezary69

New member
Bez reklam
Przecież TCL nie produkuje głoœników .
Głoœniki do tego modelu zaprojektował JBL. Dał swoje logo więc potwierdza jakoœć. Czy to jest soundbar - nie, nie jest.
Soundbar jest tylko w telewizorach Loewe.
Ale w klasie cenowej - lepszego dŸwięku w telewizorach jak Z JBLa nie usłyszysz. Czy musisz się każdemu podobać ? Nie, nie musi.


Nie tylko bo Panasonic DX800 też ma :)
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
co to znowu za bełkot że nie słyszałem o firmie TCL?o czym ty człowieku piszesz o jakimś starym gruchocie 42 cale może jeszcze HD ready?i ty chcesz porównać ten model do tych nowszych z TCLa?czy nawet wersji z 2016?bo mają kiepskie upłynniacze pierwszy lepszy to Samsung 55KU6000 gdzie telewizor smuży przy sporcie dlatego jak nie rozumiesz to jeszcze raz ZAPYTAJ a nie już zmieniasz wersje i już zaczynasz wymyślać nowe telewizory.A skąd wiesz że to są fakowe wpisy?rozumiem ze sto osób siedzi na internecie i tylko pisze pozytywne opinie , gdyby one były fakowe to ludzie by je oddawali do sklepu TAK MOŻNA ROZPOZNAĆ FAKE WPIS CZY NIE ale okej jak nie wierzysz TWOJA SPRAWA ale mnie nie zaczepiaj bo nie chcę na Ciebie tracić czasu...TAK poświęciłem kilka dni na sprawdzenie w sklepach telewizory w tym przedziale cenowym i wypadł najlepiej ten TCL.Jaja to są takie że PODWAŻASZ MÓJ WYBÓR bo ja oglądałem ligę mistrzów i mi p60 nie smużył i wielu tutaj na forum nie skarży się że mu smuży więc O CO CI CHODZI?...piszesz że profesjonalne testy które niekoniecznie są uczciwe ale w opinie użytkowników nie wierzysz.Zaczynasz KOMBINOWAĆ i zmieniasz temat więc płyń gościu i weź się za uczciwą robotę a nie śledzisz i trollujesz :) na dodatek bawisz nas swoją głupotą.Ja jedno a Ty drugie.Nie rozumiemy się całkowicie więc KOŃCZĘ DYSKUSJĘ bo robisz tu syf a ja nie mam zamiaru Ci w tym pomagać.Przydałaby się jakaś opcja blokowania bo na prawdę ręce opadają
 
Ostatnia edycja:

stachuu0

New member
Czy ceny z pierwszego postu to już pewne?
Po przeczytaniu całego wątku o P60 zącząłem się poważnie zastanawiać nad firmą TCL, ale poczekam na testy i wybiorę pomiędzy P60 i C70. :)
 

ARKOT

Klub HDTV.com.pl
VIP
Swietna dyskusja. Kazdy ma inny poziom satysfakcji. Jednemu wystarczy Dacia Duster a inny do niej nie wsiadzie chocby nie wiem co, nwet zeby sprobowac. TCL to solidna dobra firma i sprzedaje sprzet lepszy od znanych marek ale W SWOJEJ KATEGORII CENOWEJ. na temat solidnosci sie nie wypowiadam, bo nie wiem czyjakies wpadki jakosciowe ta firma miala czy nie. To duzy producent i dostarcza podzespoly do wielu firm, w tym do Samsunga a nawet Sony. I nic w tym dziwnego. nizsze koszty produkcji pozwalaja firmie na zastosowanie tych samych rozwiazan co w markach rozpoznawalnych, jak Sony, Panasonic, Philips za mniejsze pieniadze. Dla wielu uzytkownikow znaczek jednak niewiele znaczy. Ida ogladaja. Podoba im sie i kupuja. Moj kuzyn np nie widzi zadnej roznicy miedzy telewizorami premium za 10 tys i tymi za 4 tys, ani w reprodukcji kolorow ani w ruchu. Nie slyszy tez muzyki z dobrego sprzetu. Dla niego to to samo. ale woli oczywiscie kupic z dobrym znaczkiem bo co koledzy by powiedzieli. To taka niekonsekwencja z jego strony. najlepiej by bylo porownac kilka telewizorow o podobnych parametrach i wtedy atakowac TCLa. Jak na pewno wszyscy na tym forum wiemy w tym roku 50Hz dla matrycy to standart. Tylko najwyzsze serie maja 100Hz. Moze jakis test porownawczy?
 

walerian

New member
Właśnie... Dlaczego producenci odchodzą lub bardzo ograniczyli stosowanie matryc 100Hz? Czyżby rozdzielczość 4k i 100Hz generowały wysokie koszty produkcji? Jeśli natomiast dla zwykłego Kowalskiego nie jest zauważalna różnica pomiędzy 50Hz z upłynniaczem a matrycą natywną 100Hz to nie rozumiem dlaczego to 100Hz jest tak pożądane. Trzeba się cieszyć że można mieć zadowalające doznania z oglądania za dużo mniejsze pieniądze.
 

ARKOT

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokladnie tak jak kolega napisal. Jesli nie widac dla kogos roznicy to po co przeplacac. Ja niestety widze roznice wiec musze plakac i placic.
 

ARKOT

Klub HDTV.com.pl
VIP
Napisałem po polsku, ale widzę że i tak pojawiły się duże problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego - dlatego wyjaśnię bardzo powoli.
Po pierwsze na post : "Panasonic czy Sony mają podobne rozmiary dwa razy drożej i też 50Hz.
Jedyne modele w tej klasie 100Hz, ma Philips."
Odpisałeś :"no i kiepskie upłynniacze w tych 50hz matrycach...TCL uczciwie do sprawy podchodzi,dobra cena+skuteczne upłynniacze,matryca 100hz kosztuje wiadomo że automatycznie cena telewizora by wzrosła bo żeby dostać telewizor Panasonic to nawet 8 tysięcy nie wystarczy żeby nie smużył a przykładem jest ten tv https://www.youtube.com/watch?v=K4Lb-ZGB1Go&t=0s"

Więc to chyba ty bawisz "wszystkich swoją głupotą " bo nawet nie wiesz o czym piszesz , i na jaki temat .
Nie potrafisz podać żadnych rzeczowych argumentów na swoją tezę że wszyscy oprócz TCL mają kiepskie upłynniacze w tych 50Hz matrycach ....Do tego się odniosłem .
Do pozostałych "nocnych fantazji" nie mam zamiaru nawet się odnosić bo nie mam zamiaru zniżać się do poziomu kogoś ,kto stosuje w dyskusji argumenty typu : "płyń gościu ".
Zgadzam się jedynie z blokowaniem bo ręce opadają jak się czyta "wypociny " ,które nie mają żadnej wartości merytorycznej oraz nie szanują zdania innych ,a o braku rzeczowych argumentach nie wspomnę .

Wspomniany panasonic to 50Hzowa matryca. Niestety nawet najlepsza elektronika nie pomoze w tak duzym ekranie. im wiekszy ekran tym latwiej zobaczyc mozna mankamenty i to jest normalne zjawisko. 4 miliony pikseli na 50 calach to nie to samo co na 65 calach. dochodzi jeszcze odleglosc oczywiscie. 50-55 cali to taka idelana wielkosc gdzie jeszcze mozna zamaskowac niedoskonalosci. majac 3,5 tys zloty na TV 50-55 cali lepiej je bedzie wydac na TCL niz inny, ktory i tak prawdopodobnie bedzie produkowany w Turcji na slabej matrycy. To juz decyzje indywidualne
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Facet na prawdę jest upartym znafffcą telewizorów na dodatek złośliwym trollem , podważyłem jego wszystkie wersje , podałem argumenty a on dalej wymyśla nowe, ja o jednym a on o drugim i tak możemy sobie rozmawiać :) więc PŁYŃ GOŚCIU już się jasno wyraziłem , wytłumaczyłem A TY DALEJ NIE ROZUMIESZ :) próbujesz mnie wmieszać w swoje chore gierki ale ja się nie dam , nie chcę tracić czasu na Twój bełkot...znajdź sobie rozmówcę równego siebie i takim samym ilorazem inteligencji, koniec tematu więc nie ujadaj mi tam więcej bo niepotrzebnie się stresujesz :))
 
Ostatnia edycja:

walerian

New member
cytat od kikiego
"Test dziś skończę , ale po kalibracji którą wczoraj nam zrobili- rewelacja.
Kontrast 12.000 :1 , preferencyjne odcienie szarości, gamma jak we wzorcu, bardzo dobry dźwięk, po kalibracji extra podświetlenie matrycy i czerń.
TCL namiesza ostro na rynku."
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
wow no to faktycznie zanosi się na HIT bo w tej cenie to nie ma sobie równych , fajnie że w końcu ktoś robi telewizory bardzo dobre w bardzo dobrej cenie.Matryca VA też robi swoje
 
Do góry