Są już nowe rewelacyjne ceny na najnowsze modele TCLa serii C70.

GMZ

New member
tu nie chodzi ile mam max kasy tylko, żeby kupić dobrze cena-jakość, bo nie sztuka kupić coś za 15tysi jak za 5 będę miał niewiele gorzej, a właśnie tak wychodzi przebitka między LCD a oled w obu rozmiarach i 55 i 65 calaków to nawet razy 3 cena. Docelowy tv na pewno jest oled ale nie za taką cenę, bo tak jak pisałem w innych tematach (bodajże o oledzie philipsa) budżet zakładałem do 10tysi ale jeśli pojadę zobaczyć tcla i organoleptycznie stwierdzę że nie ma sensu dopłacać tyle kasy to nie kupię na razie oleda tylko lcd a oleda za kolejne 6 lat, bo tyle obecnie użytkuję 42' lg
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Właśnie chodzi o kasę bo wówczas będziemy omawiać różne możliwości do potrzeb.
Wcale nie trzeba się szarpać na Oleda.
Zawsze dostaniesz w klasie cenowej najlepsze oferty rynkowe.
TCLa może zamówić do domu - jak Ci nie będzie odpowiadał zwracasz i nie ma bólu.
 

rekon

New member
KIKI jaka cena jest za u55C7006? czy ten tv warty jest kupna czy polecasz cos innego w cenie do 4tys(50"-55")?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena jest 3299 zł za 55C70, kalibracja gratis, pilot do obsługi głosowej gratis ( kosztuje 249 zł)
Masz na matrycy VA, 4K, głośniki JBLa, Android 6,0 z zapasem pamięci.
To najlepszy telewizor w Europie LCD w klasie cena do jakości - Best Buy.
Polecam bo z takim wyposażeniem to model faktycznie BEST BUY.
 

Sir_Nos

New member
Kiki 55C70 czy U55P6046 ? Plusy i minusy obydwu modeli (dla laika) Cena 3299 zł za 55C70, kalibracja gratis, pilot do obsługi głosowej gratis ( kosztuje 249 zł) aktualna ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Od ręki , do wyboru .
Oferta oczywiście aktualna.
TCL 55c70 za 3299 zł
Kalibracja gratis
Pilot do obsługi głosowej gratis

TCL 55P60 za 2699 zł
Kalibracja gratis
Pilot gratis
 

Sir_Nos

New member
Czyli mam rozumieć, że cena świadczy o fakcie iż 55C70 bardziej polecasz niż 55P60? Aha i najważniejsze gdzie go w tej cenie można nabyć?
 
Do góry