TCL 55C70 czyli szlifowanie diamentu w klasie cenowej - test.

witia24

New member
TCL C70 : TV Edge LED UHD 4K Android TV abordable compatible HDR Pro et Micro Dimming



TV Edge LED 4K
Dalle 8 bit + FRC------------------to on jest 8 bitowy czy 10 tak jak P60
Micro Dimming
Pure Image Ultra HD
Processeur Quad-core
Index de fluidité : PPI 1600
Support HDR10 et HLG
Systčme audio JBL 2 x 12 W
Tuner DVB-T2/C/S2
Wi-Fi
Bluetooth
Android M 6.0
Google Cast
T-Cast Dual way
Connectique : x3 HDMI 2.0a, Coaxial, x3 USB, Ethernet, CI+
Modčles : U49C7006, U55C7006, U65C7006, U75C7006

nie wiem czy czekać na ten x2 bo zepsuł mi sie tv ale chyba poczekam

A za ile dla niebieskich

c70 65 cali i 75 cali czy wszędzie jest montowana ta sama matryca i jaka to matryca.
 
Ostatnia edycja:

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
X2 to 4999zł w wersji 55 więc trzeba dołożyć 2 tysiące więcej...za dużo dla mnie i brałbym tego C70
 
Ostatnia edycja:

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
na razie nie rezerwuj , chcę najpierw poznać opinię tych co go najpierw kupią ale na pewno wezmę u Ciebie 55cali , z reguły nowe tv będę od Ciebie kupował bo patrząc tutaj na opinię p60 to wielu ma najwięcej problemów z telewizorami nie kupionych od Ciebie,obsługa , zawsze można liczyć na pomoc w razie czego no i kalibracja również zachęca do zakupu u Ciebie niż w zwykłym sklepie
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest już potwierdzenie z fabryki . Dostawa u nas 26.06 - czyli 27/28.06 w domach u tych co zamówili w zależności od kolejki na kalibrację i kolejki na wgrywanie wtyczek KODI.
Można potwierdzać.
 

siupik

New member
Witam wszystkich,
W kwestii modelu C70 interesuje mnie temat wyjścia audio coaxial spdif. Zależy mi na tym, żeby przez spdif dźwięk wychodził nie zdekodowany przez TV (czasami ta opcja nazywa się audio passthrough), a dekodowaniem formatu DTS/Dolby Digital zajął się zewnętrzny wzmacniacz.
Czy Kiki lub ktokolwiek inny sprawdzał takie zagadnienie?
Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

walerian

New member
Doszukałem się informacji ze stycznia tego roku że telewizory z serii C70 będą miały Quantum Dot. Czy faktycznie ta seria ma ta technologię?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Quantum Dot będą miały Samsungi Qled, Philipsy serii 8xxx i TCL X2.
Wjechały dziś TCL Tv serii C70.
 
Do góry