TCL Seria C70

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Jeżeli masz kasę i chcesz dopłacić min koło 1 tys do tego modelu c70 to czekaj. A jak nie to bierz p60 bo również tv warty uwagi , a zmiany myślę że na moją kieszeń nie są warte dopłaty do c70

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
P 60 są od ręki, C70 mają być do końca miesiąca.|
Będzie w specjalnej ofercie dla niebieskich .
Można już zamawiać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Faktycznie wygląda z fazowanym aluminium bardzo elegancko.
 
Ostatnia edycja:

Jeti333

New member
Czy TCL swoje serie na rynek europejski podobnie klasyfikuje jak na rynku amerykańskim? Czyli:
seria C - nacisk na design kosztem jakości obrazu
seria P - nacisk na jakość obrazu kosztem designu
seria S - rozsądne smart tv
seria D - seria budżetowa

Dokładny opis serii C jak to nie posiada podświetlania direct-led tylko krawędziowe oraz nie posiada 72 ściemniających się stref, ale za to ma lepsze głośniki - można znaleźć na stronie producenta w USA:
C-Series - New | TCL

Amerykańskie telewizory wyglądają bardzo podobnie do europejskich - czy ktoś jest w stanie potwierdzić czy to jest to samo?
 

Sonikos

New member
Gdzie można go zamówić i za ile, bo w necie posucha na hasło TCL V70 :/

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Sonikos

New member
Chociaż to nie zmienia ia faktu, że ofert sprzedaży nie widzę. Chyba nie ma go jeszcze czy to jakiś model widmo:)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

coolturalny

New member
Kiki już pisał że pierwsze egzemplarze przyjdą do nich w poniedziałek, a że jest w stałym kontakcie z fabryką podejrzewam że będzie jednym z pierwszych w Polsce który będzie miał je na stanie. Czyli nie model widmo tylko jeszcze nie w oficjalnej sprzedaży.
 

alternator22

New member
Witam Panowie
Pytanko mam możliwość oddać swojego philipsa 55pus6561 ze względu na drugą awarię czy warto by było zamienić go na tego TLC 55c70?
 
Do góry