TCL Seria C70

pioterek9

New member
Złośliwymi komentarzami nie ma się co przejmować...mój stary Samsung 32 smuży jak diabli ale kupiony 15 lat temu , dziś są zupełnie inne matryce a jedynym problemem TCL jest oprogramowanie ale chyba nie wszyscy mają z tym problem,u Ciebie działa wszystko dobrze??

najuczciwiej napisać byłoby że wszystko działa dobrze - nie idealnie na początku było kilka rzeczy które mnie irytowały ale obecnie na najnowszym sofcie nie ma za bardzo na co narzekać no może poza organizacją kanałów TV przy wpiętym module Ci rzeczywiście TV nadal lubi gubić ustawienia kanałów ale zaraz po skanowaniu układa je w kolejności alfabetycznej i szczerze jakoś się do tego przyzwyczaiłem - niemniej dla użytkowników którzy tworzą swoje listy kanałów może być to irytujące, poprawiono przełączanie obrazu z HDR nie ma już tych dziwnych jazd z kolorami itp więc na plus.
Netflix, kodi i gry z XOneX bez problemu czasem zdarzy się jakieś delikatne przywieszenie systemu ale tutaj TCL nie jest żadnym wyjątkiem, w każdym TV, każdego producenta można by się do czegoś doczepić - albo do szybkości działania albo do ilości aplikacji i ich aktualizacji albo do wyświetlania bądź niewyświetlania poprawnie polskich napisów, albo do współpracy z domowym NASem itp - dla mnie TV to w pierwszej kolejności wyświetlany obraz a w przypadku C70, jak dla mnie oczywiście, stosunek ceny do jakości stoi na bardzo przyzwoitym poziomie
 

wiertar

New member
Witam rozglądam się za telewizorem w rozmiarach 49-55cali. I nie ukrywam że bardzo wpadł mi w oko właśnie ten model. Co prawda bardziej mi się podoba model X2 ale budżet to maks 2500zl więc X2 odpada.

Z tego co widzę to chyba najlepszy wybór, jedynie martwi mnie że odswiezanie to tylko 60mhz, a lubię oglądać sport i obawiam się że to może być mało.

Obecnie mam telewizor LCD orion 43". Więc różnica napewno będzie znaczna. Czy faktycznie w tych pieniędzy pieniądzach jest to najlepszy wybór dla mnie?
 

DLUGI321

New member
Też by mnie interesowała informacja czy TCL w końcu się zainteresował problemami z modułem CAM CI czy jednak dalej jak grochem o ścianę dalej nie widzą problemu ???
 

AdamWGM

New member
Certyfikacja modułu w nc+ tak żebym mógł zainstalować kanały według listy operatora, jak to było możliwe na sofcie v124, bo w kolejnych softach nie ma już takiej możliwości.
 

DLUGI321

New member
Dorzuciłbym jeszcze Cyfrowy Polsat i Inea no i jeżeli już jesteśmy przy tym module to może niech zlikwidują w końcu ten komunikat o podłączeniu modułu CAM CI za każdym razem kiedy TV jest włączany. Jak już będziesz pytał to tak z ciekawości zapytaj czy jest możliwość przyspieszenia przełączenia kanałów bo jednak trochę wolno je przerzuca a na dodatek bardzo często wyskakuje komunikat że kanał jest kodowany mimo że mam do niego dostęp.



Certyfikacja modułu w nc+ tak żebym mógł zainstalować kanały według listy operatora, jak to było możliwe na sofcie v124, bo w kolejnych softach nie ma już takiej możliwości.
 

Fulcrum29

New member
Od tygodnia TV regularnie przełącza mi się w tryb sklepowy - jak ten problem zlikwidować? TV był uruchomiony ponownie. Nie interesuje mnie żaden factory reset i instalowanie wszystkiego na nowo.
 
Do góry