43KS7500 czy tcl 43p6046 ??

Fisher21

New member
Witam, zastanawiam się miedzy tymi modelami. Ta kropka kwantowa faktycznie taka wspaniała ? opłaca się dopłacić 2300 do tego samsunga? odświeżanie też nie jakieś kosmiczne, VA tak samo no i edge led a nie direct jak w TCL.
 

Fisher21

New member
teraz mam LG 43LF510V - tanizna
no jeśli by to było na prawdę dużo lepsze i warte to koło 4tyś, ale wolałbym wydać jak najmniej - to wiadome. Chciałem philipa pus6401 ale zwiątpiłem podczas testowania w sklepie. Najbardziej skłaniam się ku temu TCL, jedynie to odświeżanie mnie frustruje
 

Fisher21

New member
no ziomek prowadzi sklep w jakiejś sieci, i ma takie ceny hurtowe i po prostu po znajomosci mniejszą marżę sobie narzucił :) z kalibracją to zależy od ceny bo na jednej stronce widziałem za 399 + dojazd od 120PLN to mi się odechciało :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich to jest cena już z kalibracją profesjonalną gratis.

W sprawie kalibracji napisz na PW dostaniesz info.
 

Fisher21

New member
Dla niebieskich to jest cena już z kalibracją profesjonalną gratis.

W sprawie kalibracji napisz na PW dostaniesz info.

kiki ja nie jestem policjantem ale mam znajomego niebieskiego to moze byc ta nizsza cena ? a co to za konfiguracja bez sensora karty A/C i normy na kompie rezyserskiej kazda matryca jest inna i inaczej przeklamuje... przypomina mi to czipowanie 1.9 tdi kazdego tak samo choc maja inne osiagi i inne wyeksploatowanie a potem padaja turbinki jak muchy
 
Do góry