TCL przedstawia nowy flagowy telewizor X2 w technologii kropek kwantowych (QD). Lepszy od Oleda ?

Sixaddict

New member
thx

Odinstalowałem aktualizacje Sklepu Play i wszystkie aktualizacje i działam. Niestety usługa aktualizacji Android TV już nie działa, nasz model ma zaledwie dwa lata.

ja chyba miałbym...

Odpowiedź na poziomie szczegółowości pytania :)
A o co chodzi? Czarodziejska kula nie daje więcej sczegółów.
 

dab9

New member
Dobry wieczór,mam parę pytań czy macie na telewizji naziemnej poziome paski o kod z błedem na niektórych stacjach,czy soundbar zawsze się Wam sam załącza pomimo wyłączenia automatycznej funkcji załączania?
 

dab9

New member
dzięki Kiki,ale mam do Was namiary i kontakty,po prostu był Pan z serwisu i twierdzi ze tak ma być,dlatego pytanie czemu nie ma uslugi hbbtv dla eski i paru innych kanałów i w to miejsce jest poziomy biały pasek z kodem i opisem ,dlaczego pomimo wyłaczenia funkcji załączania soundbar się załącza zawsze,chyba że całkowicie wyłącze wejścia hdmi.Dlatego pytanie do uzytkowników tego telewizora jak Wy macie u siebie?
 

malyr

New member
Mam i ja ten TV. Wrażenia jak na pierwsze próby bardzo pozytywne. Zobaczymy po kalibracji :) kiki wysłałem PW.
 

malyr

New member
Jest bardzo dobrze dziękuję. Zaczyna być jak na poprzednim TV. Strasznie nie pasowała mi ta "cukierkowość" kolorów teraz jest wg mnie bardziej naturalnie. Na pewno jeszcze popracuję nad ustawieniami bardziej pod Siebie :) Mam jakiś stary kalibrator "Spyder" może coś jeszcze z niego wyciągnę.
Dodatkowo zmieniłem tryb z film na gra nic nie pływa :)

Ktoś może wie czy ten TV z netlifxa/kodi przesyła dźwięk kablem optycznym więcej niż stereo?
Fire stick 4k podłączony do HDMI, dźwięk optycznym już ciut lepiej bo wyłapuję 5.1 ale tylko DD wykrył.
 

malyr

New member
Nie wiem jak edytować.
Kodi/Netflix z TV podłączenie optycznym do wzmacniacza loteria raz przesyła np DTS raz nie (przełączam pcm/auto). Generalnie bieda nie opcje audio. Chyba,że nie potrafię ich ustawić.
Fire stick 4k do TV przez HDMI audio optycznym ogarnięty przesyła tak jak trzeba dźwięk (DD,DTS).

Kalibracja genialna do Nki itp. Teraz widzę jaki to marny sygnał :)
Chociaż ciut za dużo zielonego :)
 
Ostatnia edycja:

bielikk

New member
Bez reklam
nie wiem jak edytować.
Kodi/netflix z tv podłączenie optycznym do wzmacniacza loteria raz przesyła np dts raz nie (przełączam pcm/auto). Generalnie bieda nie opcje audio. Chyba,że nie potrafię ich ustawić.
Fire stick 4k do tv przez hdmi audio optycznym ogarnięty przesyła tak jak trzeba dźwięk (dd,dts).

Kalibracja genialna do nki itp. Teraz widzę jaki to marny sygnał :)
chociaż ciut za dużo zielonego :)

to co piszesz to się wzajemnie wyklucza: "kalibracja genialna" - za dużo zielonego
"kalibracja genialna" teraz widzę jaki to marny sygnał, czyli mam rozumieć, że przy twoich poprzednich ustawieniach obraz był lepszy niż po kalibracji od kiki
 
Do góry