TCL przedstawia nowy flagowy telewizor X2 w technologii kropek kwantowych (QD). Lepszy od Oleda ?

omot

Member
Wiem, że jestem złośliwy .. ;)
Ale na moją intuicję to w okolicach "Bożego Ciała" .
Bo "Późną nocą Sony skończę. " nie mówi nic
która to noc :p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sorry - masz rację!
TCL P 60 wisi, a Sony9005 już skończony.
Dziś kończę Samsunga Qleda 49Q7F a w niedzielę SOny X8505.
Mam wolne więc już nic nie przeszkodzi.
 

rojek35

New member
Kiki pisałeś, że w Polsce będą dostępne w drugiej połowie maja tv TCL C70. Czy znasz już orientacyjną cenę za ten model w rozmiarze 49' i 55' ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wyżej X2 różnice dopiero jak dostanę dane z fabryki podam. Mam nadzieję, że uda się w tygodniu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, termin jest przesunięty na sierpień.
Będziemy wiedzieć wcześniej.
 
Chyba miałem rację kiedyś pisząc:) Że zanim TCL wprowadzi X2 to już inni będą wprowadzać modele 2018 .Taki to światowy lider - ( w sprzedaży masówki w Chinach ) .Niestety ale zrobić ładny prototyp jest łatwiej niż uruchomić produkcję prawdziwego flagowca .Nawet niższe modele TCL-a nie są do końca dopracowane, ale płacąc mniej można na coś oko przymknąć.Jednak wraz z wzrostem ceny wymagania są już większe .Lepiej niech dopracują X2 bo mogą się przejechać .Podane ceny X2 sugerują że będzie to raczej następca TCL H9700 bo różnica cenowa względem X1 jest zbyt duża .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zrobili extra P60 , więc dajmy o=im szansę i nie oceniajmy domysłami bo po co ? Przyjedzie, sprawdzimy będzie wiadomo.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, dostępne będą do sprzedaży w specjalnych cenach dla niebieskich członków forum z kalibracją profesjonalną gratis.
Ceny oficjalne już są podane.
TCL 55X2 za 4999 zł
TCL 65X2 za 6999 zł
Testy powinny być w sierpniu.
 

aqu

Member
Tak, dostępne będą do sprzedaży w specjalnych cenach dla niebieskich członków forum z kalibracją profesjonalną gratis.
Ceny oficjalne już są podane.
TCL 55X2 za 4999 zł
TCL 65X2 za 6999 zł
Testy powinny być w sierpniu.

Wobec tego przez wakacje będę bez TV, jak by co to zaklepuję tego większego :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To super, koniec wakacji się zgłoś. Jako pierwszy oczekujący dostaniesz specjalną cenę !!!
 
Do góry