TCL przedstawia nowy flagowy telewizor X2 w technologii kropek kwantowych (QD). Lepszy od Oleda ?

Desverger

New member
Jak możesz to zrób taki ogólny "ogląd" tego TV. Zbliżenia na krawędzie, detale (pod kątem jakości wykonania itd.), zapuść jakiś 4K materiał, pokaż jak śmiga Android, kodi. Nie ma go w sklepach a do Olsztyna daleko więc na youtube popatrzymy :). Z góry dziękuję.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z nowych tylko 75c70 ma matryce 100 Hz.
Ale jeśli pytasz o płynność to we wszystkich modelach nowych czyli od P60 i C70 po X2 - jest dobra nawet do sportu .
 
Należy dodać, że cena wynikła z powodu pomyłki osoby wpisującej ceny do sklepu i za którą to pomyłkę pewnie zapłaci z własnej kieszeni.


Pani z centrali powiedziała, że cena jak najbardziej dobra i nie ma mowy o pomyłce. Zamówienie jest ważne dopiero po potwierdzeniu dostępności sprzętu, jak mówi regulamin Neonetu. Dobrze wiemy jakie narzuty sklepy mają na telewizorach. Także bez demonizowania o własnej kieszeni, bo mogli anulować mi zamówienie, gdyby im coś nie grało.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że nie masz racji.
Pomylka została poprawiona przez producenta wiec nie wprowadzaj innych w błąd. Skąd masz wiedzę na temat narzutów cen ?
Jaka jest obecna cena w tym sklepie ?
 
Ostatnia edycja:
4999 zł jest obecnie, co pisałem kilkanaście postów wcześniej. Jednak nikt z tego sklepu nawet słowem nie powiedział o żadnej pomyłce. Oczywiście Ty masz zawsze rację i jesteś też handlowcem Neonetu. Niedawno była sytuacja łączenia promocji w Neonecie i XE8505 w 55 calach sprzedawali za 3800 zł i z tego co czytałem to ci, którzy kupili dostali informację, że to błąd. Ja dzisiaj dostałem informację, iż moje zamówienie jest realizowane i jutro mam telewizor.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wow !
Nie wiedziałem że jestem z Neonetu ale miło dowiedzieć się nowych rzeczy.
Cena była pomyłką , wiem bo wyjaśniałem .
Kupiłeś ok super.
Ale nie wpisuj rzeczy o których nie masz pojęcia.
 

tom3K

New member
Witam.

Jedyną rzeczą która mi się nie podoba, to spadek nasycenia kolorów, kiedy zaczynam patrzeć na TV nie prostopadle względem ekranu. Może to specyfikacja tego rodzaju matryc, na PDP tego nie widzę, ale skoro mam być obiektywny to piszę.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
i bedzie "prawie" ambilight :)

Kurde, szkoda ,ze moj 14 letni LCD JVC dziala jak nowka sztuka i nie chce sie zepsuc. W przeciwnym razie zapewne ten TCL juz by u mnie swiecil.
 
Do góry