TCL wychodzi przed szereg - czyli referencyjne elementy wyposażenia w telewizorze TCL P60 - test. Tego jeszcze nie było w tej klasie cenowej.

TCL, lider w produkcji sprzętu multimedialnego dla szerokiego odbiorcy

TCL to gigant światowy.
Wszystkim zależy by minimalizować udział w Polskim rynku.
Wyżej pisałem o zaskakującym bardzo pozytywnie, odwzorowaniu barw i bardzo niewielkim bandingu. Czyli matryca jest OK!
Zwalczam mega jasność paneli 2016 SONY, PANAS, SAM bo robią wielki efekt HALLO wyłącznie w sklepach.

Żeby się o tym przekonać wystarczy przenieść ustawienia domowe do sklepu.
Wtedy okaże się (zobaczymy), że nasz TV zupełnie w sklepie nie istnieje choć w domu gra SUPER ...
No i trzeba wziąć pilota z domu bo w sklepach nie mają baterii.

Takie reklamy to mają wszyscy producenci na swoich stronach, jak nie lider to gigant.
Wszystkim zależy by minimalizować udział w Polskim rynku - co to za stwierdzenie, wszechwiedzący jesteś ?
Jak na razie nie ma jeszcze zbyt wielu wiarygodnych testów tego modelu , a stwierdzenie przez kogoś tak niewiarygodnego (gdzie zdjęcie twojego Philipsa 6561 ?) że matryca jest ok,wcale nie zachęca do zakupu...
Ja zwalczam głupoty i jakoś nie zauważyłem problemów z jasnością paneli Sony,Panasa czy Sama, za to widziałem kiepskie panele w Philipsach 6561.
Ciągle "trollujesz "wszystkich producentów oprócz TP Vision (bo dostajesz kasę - rozumiem), może załóż swoje forum i wypisuj tam co chcesz ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po kilku dniach spływają oceny osób które kupiły.
Nie będę ich cytował w całości bo tego jest za dużo ale kilka nie zaszkodzi:

"Dzięki wielkie za informacje i pomoc w zakupie.
Jestem mega zadowolony z telewizora."
=================================

"Do TCLa podchodziłem chyba jak inni z ogromną rezerwą. I gdyby nie test to nawet bym nie spojrzał w jego stronę.
A tu - ho, ho.
Dzięki i szacunek."
=================================

"Rodzicom podłączyłem i za Waszą namową zarejestrowałem Netflixa.
Nigdy nie wiedziałem, że za takie pieniądze powiem - wow.
Nie wiedziałem, że będę teraz orędownikiem TCLa.
A to się narobiło ..."

=================================

Czekamy na kolejne oceny.
Mogą być tez na PW.
 

Jeti333

New member
Kilka bogatych w szczegóły opinii/recenzji telewizorów TCL P60 można znaleźć na niemieckim sklepie amazon.de. Ogólnie opinie bardzo pozytywne tak jak tutaj ale myślę że warto się zapoznać przed zakupem (pod warunkiem że zna się język, lub potrafi się użyć translatora).
Samego sklepu nie polecam - ceny zbyt wysokie - ale poczytać zawsze można.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Faktycznie jest dużo opisów na amazon.de:

"W tym trybie, TCL przewyższa nawet mój OLED TV. Jeśli to nie jest obsługiwany, 4K i HDR10 są dalekie od normy, ale także oferuje 720p strumieniowego bardzo dobrą jakość obrazu."

"Najczarniejszy czarny podobny do Sony, który jest bardzo dobry"

"Nie ma chmur. Czas reakcji itp (dla graczy konsolowych znaczenie) Syn potwierdził również doskonale. Lepsze niż nasz droższy OLED LG..."

"Obraz jest naprawdę świetny."...

"Obraz jest po prostu super."

"W naszym przypadku U43P6046 TCL zastąpił stary (4 lata telewizor Panasonic). W porównaniu do tego, obraz znacznie bardziej kontrast i kolory wyglądają genialne."

https://www.amazon.de/product-revie...pe=all_reviews&showViewpoints=1&sortBy=recent

"Obrazy są ostre i wyraźne, czy z Blu-ray, czy kanały HD lub strumieniowe (Netflix), masz wspaniały obraz, kolory są jasne, wysoki kontrast, a jednocześnie absolutnie naturalne i ogólny obraz tak dobry, że czasami prawie 3D-like efekt.
Nawet konwencjonalna zawartości TV bez pełnej rozdzielczości HD osiągnąć imponującą jakość obrazu."

"Ale dźwięk jest bardzo dobry dla takiego małego telewizora: Zarówno basy i wysokie tony są wyważone i brzmi niezwykle jasne."
https://www.amazon.de/gp/product/B0...f0-2a80-5c0d-91d3-38c604152226&pf_rd_i=761254
 

christoff.w

Banned
Ten tcl to jedyny tivik z androidem na pokładzie niczym statek Nostromo czy może Sharp ma jeszcze tego pasażera na gapę? ;)

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

christoff.w

Banned
OK ! masz rację ,
Kolorystyka matrycy 65" jest FENOMENALNA !!!
SONY/LG czy SAMSUNG mają miętki wypad za taką cenę.

Sprawa prosta:
Za śmieszne pln mamy bradzo duzy 65' ekran UHD od TLC.

OK, wszyscy boimy się sprzedażowo firmy TLC w Europie.
TLC to taki kanał tv jest. [emoji14]

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

yahm

New member
Jak zainstalować na TCL U49P6046 aplikację HBO GO. Widzę w teście, że jest zainstalowana, ale jak próbuję przez Google Play, to jej nie wyszukuje...
 

yahm

New member
a możesz napisać coś więcej, bo pobrałem plik .apk, wrzuciłem na pendrive, ale TV nie widzi pliku...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz na PW dostaniesz kontakt do kolegi i powie Ci krok po kroku co trzeba zrobić.
 
Do góry