TCL wychodzi przed szereg - czyli referencyjne elementy wyposażenia w telewizorze TCL P60 - test. Tego jeszcze nie było w tej klasie cenowej.

honkyTonx

New member
Hmm dzisiaj kupilem u58s7806s ale teraz tak sie zastanawiam czy go nie zwrocic i nie poczekac na ta nowa serie... ciekawe czy tez beda wyposazone w 100 Hz matryce
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A jak Ci się podoba i wszystko jest z nim ok to po co zwracać ? Tylko żeby mieć nowszy model?
 

honkyTonx

New member
A jak Ci się podoba i wszystko jest z nim ok to po co zwracać ? Tylko żeby mieć nowszy model?
No nie do konca jet tak z tym upodobaniem. Kupilem go sugerujac sie testami i opiniami innych uzytkownikow. Jednakze co chwila zauwazam w nim kolejne wady ktore sa troche denerwujace typu zawieszanie sie smart tv czy smuzenie obrazu. Nowy model to tez z drugiej strony dluzsze wsparcie techniczne dla danego modelu. Mam 14 dni na przetestowanie danego Tv dlatego jezeli wchodzi nowy model w podobnej cenie to tez jest to jakas opcja:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No nie do konca jet tak z tym upodobaniem. Kupilem go sugerujac sie testami i opiniami innych uzytkownikow. Jednakze co chwila zauwazam w nim kolejne wady ktore sa troche denerwujace typu zawieszanie sie smart tv czy smuzenie obrazu. Nowy model to tez z drugiej strony dluzsze wsparcie techniczne dla danego modelu. Mam 14 dni na przetestowanie danego Tv dlatego jezeli wchodzi nowy model w podobnej cenie to tez jest to jakas opcja:)

To trzeba podjąć decyzję ale nie będziesz miał tv bez wad- pamiętaj o tym..kompromis zawsze musi być..
 

bluray

Banned
TCL, lider w produkcji sprzętu multimedialnego dla szerokiego odbiorcy

TCL to gigant światowy.
Wszystkim zależy by minimalizować udział w Polskim rynku.
Wyżej pisałem o zaskakującym bardzo pozytywnie, odwzorowaniu barw i bardzo niewielkim bandingu. Czyli matryca jest OK!
Zwalczam mega jasność paneli 2016 SONY, PANAS, SAM bo robią wielki efekt HALLO wyłącznie w sklepach.

Żeby się o tym przekonać wystarczy przenieść ustawienia domowe do sklepu.
Wtedy okaże się (zobaczymy), że nasz TV zupełnie w sklepie nie istnieje choć w domu gra SUPER ...
No i trzeba wziąć pilota z domu bo w sklepach nie mają baterii.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale to temat o nowych modelach, które dopiero wejdą i nie mają żadnej historii - więc tu proszę trzymać się tego tematu.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Czyli tak jak się obawiałem. Niby micro diming pro a korzyści z tego powodu żadnych. Patrząc z boku to mój ips wcale nie gorszy.
 

omot

Member
1 ) Ile mija czasu od wcisniecia przycisku start na pilocie do pojawienia
sie obrazu na DVB-t ?

2) Ile sie czeka podczas zmieniania programów (DVB-T)

3) Jak sie TV zachowa gdy podczas pracy nagle wyciagnie sie wtyczke,
odczeka 2-3 min a potem sie włozy wtyczkę ponownie ?
 
Do góry