TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

cancel

New member
"Rozdzielczość 4K i HDR to z pewnością cechy, na które zwracamy dzisiaj uwagę podczas wybierania telewizora. Przynajmniej w teorii rozwiązania te powinny bowiem przekładać się na dobrze prezentujący się obraz. Producent dorzuca do tego jeszcze technologię Micro Dimming Pro, mającą zapewniać większa głębie czerni i kolorów.
O odpowiedniej jakości dźwięku z kolei świadczyć mają technologie DTS Premium i Dolby Digital Plus. Producent obiecuje doskonale słyszalne dialogi, wyrównywanie poziomu głośności oraz zadowalający efekt dźwięku przestrzennego.
Telewizory TCL P60 to także funkcjonalny system Android TV w wersji 6.0.1. Oznacza to dostęp do licznych aplikacji w sklepie Google Play, między innymi Netflix i YouTube. W obu przypadkach możemy liczyć na strumieniowe odtwarzanie filmów 4K. Nie można też przyczepić się do gamy złączy – mamy tu 3 porty HDMI 2.0a i 4 porty USB, a do tego technologie bezprzewodowe Wi-Fi i Bluetooth."


sugerowane ceny:

  • 43" – 2249 zł
  • 49" – 2699 zł
  • 55" – 3199 zł
  • 65" – 5599 zł
coś wiadomo więcej w temacie tych Tv jaka matryca itd ?
 
Ostatnia edycja:

rafmik

Member
A znane są już jakieś konkrety, typu jaki panel jest zastosowany (IPS, VA)? Oraz jakie będzie natywne odświeżanie?
 
R

RBiniu

Guest
Jeśli 100Hz to będzie mały hit, chociaż nie napalałbym się na to
 

cancel

New member
na "fejsbukowym" profilu TCL piszą że początek marca, ale żadnych kornetów sam czekam na testy tych modeli z niecierpliwością.
 

ob@r

New member
Troche juz wiadomo:

avcesar_com/actu/id-21450/tv-led-ultra-hd-tcl-p60-quatre-modeles-hdr-annonces_html

50 Hz , tylko nie wiadomo czy każda wielkość.

"_" mien na "."
 
Ostatnia edycja:
Jasność 320 nitów, czyli HDR między bajki można włożyć w tym modelu .Nic specjalnego jak poprzedni 7906 .Ma być sporo bajerów i tanio i to tyle .
 

corpse

New member
Miałem poczekać z zakupem tv, bo liczyłem, że wsadzą 100 Hz. Wtedy pewnie bym zaryzykował i go kupił,ale takich 4K 50Hz na rynku jest na pęczki, więc wolę wziąć w tej cenie Full HD i mieć 100 Hz.
 

corpse

New member
Akurat to 2700 za 50" to jest moje absolutne maksimum. Dlatego chyba wezmę Panasa 50DS630e, bo w tej cenie nic lepszego nie znajdę.
 

rafmik

Member
Akurat to 2700 za 50" to jest moje absolutne maksimum. Dlatego chyba wezmę Panasa 50DS630e, bo w tej cenie nic lepszego nie znajdę.

Kupiłem 3 tygodnie temu, polecam :) Tylko przygotuj się, że Smart TV jest bardzo słaby :( Ale całość nadrabia dobrą jakością obrazu i naprawdę fajną czernią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry