TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

sulko

Member
Chwaliłem soft v373 ale chyba przedwcześnie. Po tygodniu Google assistant przestał działać, co chwile jakaś aplikacja informuje mnie że przestała działać, Tv guard ciągle naprasza się komunikatami że chce mi oczyścić system. Generalnie system się sypie, czeka mnie znowu przywracanie ustawień niestety. TCL musi jeszcze dużo pracy włożyć by ten system nadawał się do codziennego użytku.
 

k@li111

New member
Nie, nie rozwiązuje.
Piszę co się działo:
YT - filmy były odtwarzane za szybko i rwały
Netflix - jeden cały sezon odtwarzało ok a inny cały rwało tak jak YT
Fon - j/w YT.
2 - 3 dni temu znowu przywróciłem ustawienia fabryczne, nie instalowałem żadnej .apki, i od 2 - 3 dni jest b. ok.
Podejrzewam że któraś z tych .apek miesza w systemie.
- Kodi ( mało prawdopodobne)
- VLC ( mało ....)
- Es File explorer ( bardzo...)
- Vevoo ( bardzo...)
Co parę dni będę instalował coś nowego i sprawdzał.


Wysłane z FRD-L09 Tapatalkiem
Nie zainstalowałem żadnej aplikacji i jednak dalej to się dzieje.
YT j/w a dość często oglądam..
Tylko że teraz wystarczyło wyczyścić dane aplikacji i odinstalować aktualizacje.
Troszkę to dziwne że tylko ja tak mam..

Wysłane z FRD-L09 Tapatalkiem
 

romeczek7

New member
Chwaliłem soft v373 ale chyba przedwcześnie. Po tygodniu Google assistant przestał działać, co chwile jakaś aplikacja informuje mnie że przestała działać, Tv guard ciągle naprasza się komunikatami że chce mi oczyścić system. Generalnie system się sypie, czeka mnie znowu przywracanie ustawień niestety. TCL musi jeszcze dużo pracy włożyć by ten system nadawał się do codziennego użytku.
Potwierdzam mam to samo!!!
 

Desverger

New member
No to słabo jest. Nie ma jak to użerać się z własnym TV. Człowiek kupił, zapłacił i... kiszka zamiast radości z oglądania.
 

rafi213

New member
gdzie znajdę najbardziej stabilny soft nie koniecznie najnowszy, głównie zależy mi na bezproblemowej obsłudze modułu CI+, może ktoś odświeżyć upload lub dać linka
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Czy na nowym sofcie Netflix chodzi wam płynnie? Tzn oglądam jakiś serial i co jakieś 30sec- 2 min jakby nie nadążał Internet i ścinka ładowanie neta i idzie dalej. Mysllalem że wina internetu ale sprawdzam i jest szybkość ok
 

DLUGI321

New member
Netflix w najnowszej wersji działa dobrze nie zauważyłem żadnych przecinek. Jeśli chodzi o soft który dobrze obsługuje CI+ to nie ma takiego problem znany i całkowicie olewane przez TCL. Zauważyłem też że telewizor podczas przełączanie kanałów potrafi samoczynnie wrócić do pierwszego kanału to samo miałem na poprzednim oprogramowaniem. Może ktoś potwierdzić że też coś takiego zaobserwowal jest to trochę wnerwiajace

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

sulko

Member
Czy na nowym sofcie Netflix chodzi wam płynnie? Tzn oglądam jakiś serial i co jakieś 30sec- 2 min jakby nie nadążał Internet i ścinka ładowanie neta i idzie dalej. Mysllalem że wina internetu ale sprawdzam i jest szybkość ok
U mnie film jak już odpali to idzie bez przycinek, ale sam interfejs netflix'a chodzi mułowato.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jakbyś kupił u nas miałbyś wymieniony na nowy czy inny. Więc uwagi zachowaj dla swojej roztropności.
Zgłoś problemy do sklepu gdzie kupiłeś lub do serwisu to oni są stroną a nie portal ani inni użytkownicy.
Jeśli jeszcze raz będziesz obrażał użytkowników - zostaniesz ukarany zgodnie z regulaminem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nikt się nie obraża za krytyczne wpisy i uwagi - od tego jest forum - ale na obrażanie nie ma zgody i nigdy nie będzie !.
Zgłoś swoje uwagi pod właściwy adres.

My zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość obrazu !!!
Co jak mi się zdaje tez opisałeś sam:

":Od dwóch tygodni używam 55P6046 i mogę podzielić się następującymi wnioskami.

Na plus:
- obraz
- prędkość działania
- jakość wykonania"

Inne rzeczy który Ci nie odpowiadają zgłoś do serwisu.

To że ci się nie wszystko podoba -ma prawo.
Ale nie obrażaj innych którym się podoba :



Świetny sprzęt w świetnej cenie. Przed zakupem zastanawiałem się na panasonikiem i samsungiem. Nawet kupiłem samsunga serię 6000, chciałem mieć w miarę dobrą czerń. Mimo zapewnień na forach internetowych ze siedzi tam matryca va dostałem ips a czerń można by powiedzieć była kiepska. Wymiana na inny model samsunga z serii 6 tysięcy coś tam, skończyła się definitywnym końcem przygody z tą firmą. Samsung robi z klienta bałwana, raz ładuje ips a raz va w zależności gdzie ty jest składany. Więc mamy ruletke i trzeba liczyć na szczęście kupując przez internet.
Dwa samsungi poszły z powrotem do sklepu.
W domu pojawił się TCL i kopara opadła, android daje nieograniczone możliwości, YouTube śmiga jak wściekły, Netflix bajka. Do tego różne aplikacje do wyboru. Pod względem użytkowania wygody to świetny tv. System nie zawodzi, nie wiesza się, nie zamula, nie przycina, wszystko działa płynnie rak jak powinno. Tv odpala w 3 sek.
Obraz na na wysokim poziomie, co prawda nie jest to Quantum Dot od samsunga nie jest tak jasny jak tv za 5tys ale za 3 koła dostajemy 55" w matrycy VA, naprawdę dobrej matrycy. Dzień przyzwoita, płynność bardzo dobra, jasność taką sobie, jak u konkurencji do 4tys, przydało by się więcej światełka.
Podsumowując, dostajemy 55" z fajną matrycą za niecałe 3tys ze STABILNYM andkiem na pokładzie który pod względem możliwość zjada wszystkie samsungi na śniadanie.
Polecam z czystym sumieniem!
=================================



Fajny najtańszy z Androidem 6.0 czekam na 7kę . przy zakupie zapweniali że będzie aktualizacja . Aluminowa ramka. Nawet żonie się spodobał .

===================================




W tej cenie najlepsze co możemy dostać. Jakość obrazu genialna, aluminiowe ramki i nóżki, zgrabny pilot, sprawnie i szybko działający android 6.0.1. Brak mi wyjścia optycznego dźwięku, ale mamy HDMI z ARC oraz wyjście Coaxial SPDIF. Wiadomo, że TV Samsunga/Sony/LG za 4500 zł będzie ciut lepszy, węższe ramki, jaśniejsze podświetlanie panelu, czujnik oświetlenia, PVR, ale czy warto dopłacać prawie 2x więcej? Kwestia indywidualna.

==================================


Bardzo dobra jakość wykonania telewizora, to trzeba podkreślić! Dodatkowo chyba PIERWSZY działający android na telewizorze, szok i nie dowierzanie!
Za tą cenę zdecydowanie najlepsza 43" dostępna na rynku.

===================================


Super telewizorek , dobra cena , dobry obraz dużo fajnych funkcji. Wszystko działa cudownie, nie ma problemu z żadną aplikacja filmy w 4k bajka android chodzi płynnie. . Polecam zakup na duży plus

==================================



Bardzo dobry TV mimo że to chińczyk,składany w Żyrardowie,gwarancja pewna,wszystkie bajery jak w TV za 5 tyś. więc warto go kupić.

===============================



Najlepszy tani TV na rynku. Aluminium, dobra matryca VA 10 bit i android.

itd.....




"Świetny TV za śmieszne pieniążki , ja kupiłem w Carrefour gdzie kosztuje 2199 , ale było promo i dostałem bon na zakupy za 500 zł więc TV wychodzi zajefajnie cenowo ;). Co oferuje, ano sporo więcej jak ***************unki, LG, Czy SOmy w tej cenie , bo ma HDR 10 bit, ma Smart TV oparty o Androida 6.01, ma 16 gb pamięci na dane , ma procesor 4 rdzenie więc smart smiaga płynnie i bez problemu , filmy z pendrive z kodekiem Hevc 265 bez zacięcia, materiał 4k z youtube bez zacięcia a wygląda tak że z butów wyrywa ;), fajny lekki pilot, 4 wyjscia HDMI, Dwa porty USB w tym jeden 2.0 drugi 3.0 , moduł do podłączenia satelity (trzeba kupić osobną kartę CL tak chyba się to nazywa) Dolby DTS, można instalować gry , apki itd z sklepu play google, komunikację bluetooth obustronną . W sklepach w towarzystwie TCL zobaczycie na pewno jakieś somy , LG i inne samsungi i na nich obraz za pewne będzie wyglądać lepiej , celowy zabieg żeby sprzedać droższe TV w większości z 8 bit HDR (ja się sugerowałem informacjami z internetów i zaryzykowałem i nie żałuje :D), nie sugerować się tym bo jak w domu odpalicie coś z youtuba w 4k ,jakieś dema samsunga czy inne to zobaczycie miazgę na ekranie coś co w sklepie nie jest do zobaczenia;) tak pięknie to wygląda. Wrażenie że obraz wychodzi z ekranu ;). Polecam ten TV z całego serca jako posiadacz nadal (tv samsunga i LG FHD) Super TV."

=====================================\



Do zakupu podchodziłem jak kot do jeża. Zależało mi na niezbyt drogim 55'' Tv ze Smartem.
Co mnie przekonało to to, jak jakiś klient bawił się w sklepie pilotami i porównywał szybkość działania androida w tym Tcl i Philipsie i Soniaku.Tcl chodzil najszybciej ku mojemu zdziwieniu. Mogę tylko potwierdzić po zakupie, że bangla niesamowicie szybko ( jak w Tv za conajmniej 4 kg/zł). Nie udało mi się go przyciąć.
Podłączona PS4 zasuwa jak ta lala . Na Youtube 4k jest moc wrażeń. Na Netfliksie kopara opada. Jakość obrazu za tą cenę super. Wykonanie za szczotkowanego Amelinium ( wszystkie inne w tej cenie plasykowe) też pierwsza klasa. POLECAM

================================



Super świeci za te pieniądze, w tej cenie jedyny telewizor z bajerami z wyższej półki. Youtube, Netflix działa bez zarzutu, obraz płynny, nie zacina się. Ponoć składany w Polsce, wiec nie ma problemu z gwarancja. Polecam

=================================
 
Status
Zamknięty.
Do góry