TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Rozmawiałem telefonicznie z Markiem pracownikiem kikiego i mówił że w tym tyg ma testować dokładnie ten model i wtedy co znajdzie i co my użytkownicy znajdziemy mamy zgłaszać to producent ,może doda to co brakuje a powinno być :)

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
 

Pneumat2

New member
Rozmawiałem telefonicznie z Markiem pracownikiem kikiego i mówił że w tym tyg ma testować dokładnie ten model i wtedy co znajdzie i co my użytkownicy znajdziemy mamy zgłaszać to producent ,może doda to co brakuje a powinno być :)

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

No to super informacje, może coś ciekawego jeszcze komuś przyjdzie do głowy:) ale to mam zgłaszać tutaj na forum w tym wątku?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, proszę zgłaszać w tym wątku.
Będziemy monitorować i wysyłać do fabryki.
To użytkownicy mają często najwięcej celnych uwag.
 

Pneumat2

New member
Na pilocie jest przycisk do uruchamiania menu android Tv i tak samo ten sam przycisk służy do jego wychodzenia ale działa to tylko do momentu w którym nie wejdziemy w żadną aplikację bo kiedy to zrobimy to już tym przyciskiem nie ma możliwości opuszczenia android Tv menu i wrócenia do źródła sygnału. Wkurza to bo przez to trzeba na okrętkę korzystać z innego przycisku który wywołuje Tmenu.
 

Attachments

  • IMG_1549.JPG
    IMG_1549.JPG
    171,4 KB · Wyś: 70

Pneumat2

New member
Wyszukiwanie treści glosowo lub za pomocą klawiatury ekranowej mogłoby pokazywać wyniki wyszukiwania z przeglądarki internetowej a nie tylko YouTuba czy spotify. Niby jest opcja w której można zaznaczyć żeby uwzględniał wyszukiwanie także z www ale to nie działa i nie pokazuje wyników.
 

Attachments

  • IMG_1554.JPG
    IMG_1554.JPG
    39,2 KB · Wyś: 922

Pneumat2

New member
Domyślnie powinny być doinstalowane aplikacje takie jak TVN player, VOD TVP czy Cda.pl:) - obsługa pilotem od Tv a nie myszką.

Mam jeszcze pytanie kiedy i gdzie można będzie dokupić pilota specjalnego który ma wbudowany mikrofon do wyszukiwania głosowego? W instrukcji obsługi jest jego opis ale w sklepie żadnym nie widziałem..
 

Attachments

  • IMG_1557.JPG
    IMG_1557.JPG
    53,3 KB · Wyś: 1050

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Ja myślę dokupić jakaś mała klawiaturę z touchpadem tylko tyle tego badziewia chińskiego jest ,że nie wiadomo co brac, lub mogli by zrobić taki pilot jak jest w philiosach że z tyłu klawiaturka, fajna sprawa
 

Pneumat2

New member
Ja myślę dokupić jakaś mała klawiaturę z touchpadem tylko tyle tego badziewia chińskiego jest ,że nie wiadomo co brac, lub mogli by zrobić taki pilot jak jest w philiosach że z tyłu klawiaturka, fajna sprawa

Jak miałem Tv boxa to korzystałem z Mele F10 Deluxe. Bardzo fajny pilot z klawiaturą. Z wad to z czasem trzeszczy obudowa i wycierają się przyciski. Teraz bym na próbę wziął ten: Rikomagic RKM MK705.
 

Pneumat2

New member
Czy ten Thompson 55uc6406 obsluguje Hdr w grach?

Ogólnie obsługuje, chociaż u mnie na konsoli Xbox one S pokazuje że w grach HDR nie jest obsługiwany. Dostałem informacje od pl że planowana jest aktualizacja rozwiązująca ten problem. Nie wiem jak jest na konsoli PlayStation 4 ponieważ takowej nie posiadam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry