TCL X1 - czy będzie dostepny ?

Widomo cos na temat tego TV ?
Pytałem w Media Expercie i handlowiec mi powiedział, że wycofuja sie z marki TCL i nie zamawiaja juz nowych modeli.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Będzie dostępny na dniach.
Model TCL X1 będzie tylko w dwóch sieciach i dla członków forum.
 

WSE

New member
Będzie dostępny na dniach.
Model TCL X1 będzie tylko w dwóch sieciach i dla członków forum.

Jaka bedzie cena dla członkow forum ?
Sam do tej pory byłem sceptycznie nastwiony do wydawania tak duzej kasy za panel reklamowy do domu , ale stosunek jakosci do ceny TCL 58s7806s sprawił ze powaznie mysle nad kupnem X1.

Mozna go juz kupic na dzien dzisiejszy w cenie niecałych 14 tysiecy w necie chodzi pod nazwa modelowa TCL U65S9906 - ale czekam na cene jaka bedzie tu podana
 

barburian

New member
Bez reklam
Gdzieś obiło mi się o wzrok na forum że jakieś sieci handlowe wycofują się ze sprzedaży produktów marki TCL. Czy model X1 też jest produkowany w Polsce ?
 

WSE

New member
Nadal nie ma tych TV dostepnych w zadnych sieciach sklepow stacjonarnych .
Niby sa w Komputroniku ale tylko na wysyłke . Pisze sie juz o nowej serii P60 a tych tv TCL U65S9906 (X1) nadal nie mozna zobaczyc na zywca - a kupowanie czegos za te pieniadze bez uprzedniego zobaczenia na połce sklepowej to troche branie kota w worku .
Beda te TV w jakies ogolnodostepnej sieci sklepow rtv ?
 

aqu

Member
Telewizor ma ponad rok , więc cena spada....
Panasonic 65DX900 jak wchodził do sprzedaży to kosztował 24 tyś a teraz można kupić za 12 tyś

cytat: "Flagowy model serii TCL Xclusive X1 - telewizor***65’’ TCL Xclusive X1 (model U65S9906) pojawi się w sprzedaży w ostatnim kwartale bieżącego roku w cenie około 16 700 zł."

Artykuł z września 2016r :
TCL Xclusive X1: innowacyjna seria telewizorów :: AGDLab.pl

Dorzucając standardowy poślizg wszelkich premier X1 jest na rynku kilka miesięcy?
Można by rzec że jest a nawet go nie ma ;)

Czyżby zapowiadany na koniec sierpnia X2 zbijał aż tak cenę X-jedynki?

Z uwagi na tę samą cenę, nasuwa się kluczowe pytanie. Jaka jest wyższość X2 nad X1.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

cytat: "Flagowy model serii TCL Xclusive X1 - telewizor***65’’ TCL Xclusive X1 (model U65S9906) pojawi się w sprzedaży w ostatnim kwartale bieżącego roku w cenie około 16 700 zł."

Artykuł z września 2016r :
TCL Xclusive X1: innowacyjna seria telewizorów :: AGDLab.pl

Dorzucając standardowy poślizg wszelkich premier X1 jest na rynku kilka miesięcy?
Można by rzec że jest a nawet go nie ma ;)

Czyżby zapowiadany na koniec sierpnia X2 zbijał aż tak cenę X-jedynki?

Z uwagi na tę samą cenę, nasuwa się kluczowe pytanie. Jaka jest wyższość X2 nad X1.


Nie sądzę by była, wydaje mi się że TCL modelem X1 chciał pokazać że mogą wykonać dobry TV
direct led w odpowiedzi na 65KS9500 , X2 będzie zapewne Edge Led .
 

grande

New member
Cena X1 jest w tej chwili rewelacyjna, uwzględniając pełne podświetlenie i matrycę 120Hz oraz quantum dot. Przewaga TCL X2 dotyczy moim zdaniem tylko nie zakrzywionego ekranu. Inne parametry są słabsze. Kiki czemu nie masz go w swojej ofercie a ma go komputronik?. Można by było porównać oba telewizory.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Komputronik ma jedną sztukę i z outletu , więc po przejściach.
Modele X1 nie były sprzedawane przez TCL Polska.
 
Do góry