Lista sat TCL F50S4805S

ptaszkowo4

New member
Witam Zakupiłem TV TCL F50S4805S i CAM Moduł CI AlphaCrypt Light R2.2 Cyfra+ HD NC+ posiadam kartę nc+ kameleon i wszystko dobrze działa, tylko jest jeden mankament nie można ustawić kanałów według swojej numeracji za każdym razem gdy układam listę ,kanały wracają na starą numerację.
Niema tego mankamentu na astrze 19, czy ktoś mi w tym temacie pomorze bo po kilku majkach do serwisu nic nie pomogli tylko kazali przesłać do serwisu dobry technicznie tv a moim zdaniem jest to zwykły błąd programowy
 

Pawel70

New member
@ptaszkowo4 mam pytanko odnośnie telewizora TCL.Jak u Ciebie działa funkcja EPG ?Tzn. masz zapewne ułożoną listę kanałów ulubionych.Jeśli wywołasz funkcję EPG to wyświetla się program tylko dla kanałów z listy ulubionej czy listy głównej ?Pytam bo nabyłem niedawno budżetową 32 calówkę również z wbudowanym tunerem satelitarnym.Dodałem sobie kanały na listę ulubioną.Wchodzę w EPG a tam mam kilkaset kanałów z listy głównej.Trochę bez sensu.Nie wiem czy to tak działa w tych telewizorach czy u mnie jest jakiś błąd w sofcie.Skoro układam listę ulubioną to w EPG też powinna być ulubiona moim zdaniem.Przynajmniej w kilku telewizorach które posiadam tak to wygląda.

Serwis polecił mi zrobienie resetu i wybranie właśnie Wielkiej Brytanii zamiast Polski w menu.Podobno sa jakieś problemy z listami satelitarnymi.Tylko że na kanałach naziemnych też EPG nie działa jak powinno.Również wyświetla wszystkie kanały a nie tylko ulubione.
 
Do góry