TCL 55S7906 czyli czai się tygrys z Azji - test otwarty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem czemu chcesz płacić 2899 zł z ekspozycji, skoro nowe są po 2399 zł z kalibracją gratis i z dostawą gratis.
 

janusz

New member
Bez reklam
Czytajcie forum. kiki prowadzi sklep. Tyle, że ma moim zdaniem troszkę dziwny na pierwsze wrażenie system. Kliknąłem w niebieski pod jego wpisem, kupiłem jakiś pakiet na forum za kilka zł, a potem napisałem na PW do Kiki, dopiero wtedy dostałem ofertę. Inna sprawa, że ceny opisuje w wielu postach, wystarczy prześledzić. Ceny w tym sklepie są moim zdaniem dobre, ja skorzystałem. dodatkowo daje darmową kalibrację ale na tym się średnio znam i nie powiem czy to faktycznie daje aż tak dużo (ponoć kosztuje to czasem nawet kilkaset zł). Inna sprawa,że może dzięki kalibracji jakośc obrazu w TCL-u P60 który kupiłem jest lepsza od droższych o kilkaset zł TV w sklepach (oczywiści nie ma szans z OLed, czy nawet 120 Hz).
 
Ostatnia edycja:

klop11

New member
Dzień dobry, to mój pierwszy post na tym forum, także witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Który z tych TCL będzie najlepszy?

P60, S79 czy S69 wszystkie w rozmiarze 55 cali. Ceny podobne. Chyba że polecacie coś innego w przedziale 2k - 2,5k. Telewizor na max 3 lata.
 

lizbona

Member
Sprawdzałem i nie znalazłem. pytam, być może coś źle robię. To jest mój pierwszy telewizor z Androidem. Wydawało mi się ze każdy ma Google play.

Na drugi raz, milej trochę. A jeśli nie potrafisz inaczej daruj sobie swój ultra cenny czas i nie odpowiadaj.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Sprawdzałem i nie znalazłem. pytam, być może coś źle robię. To jest mój pierwszy telewizor z Androidem. Wydawało mi się ze każdy ma Google play.

Na drugi raz, milej trochę. A jeśli nie potrafisz inaczej daruj sobie swój ultra cenny czas i nie odpowiadaj.

Wybacz, że się jednak odezwę... Wg specyfikacji dostępnej w sieci ten 55s7906 nie ma androida tylko tzw smart tv. To zamknięty system oparty na linux - inny niż android. I bez tv z właściwą wersją smart tv nie da się sprawdzić.

Jeśli jesteś całkowicie pewien, że to android to ściągnij właściwe apki i zainstaluj. Na android da sie to zrobić nawer bez goodle play.
Nie opiszę dokładniej bo jestem dość mocno przekonany, że to nie android.

W pierwszym poście tego wątku jest też opisane:
Wyposażenie :
Processor - Quad Core
GuideOn (internetowy EPG, elektroniczny przewodnik po programach) - do 21 dni
4K - Netflix
Aplikacje - Tak
Przeglądarka internetowa - Tak
HbbTV - 1,5
SmartTV - 2.0 (27 languages)

Pytanie tak podstawowe, że odpowiedzią mogło być też RTFM...
Tego, że cokolwiek sprawdzałeś nie dało się wywnioskować z pierwotnego pytania.
 
Ostatnia edycja:

lizbona

Member
Czy ten telewizor tylko u mnie prosi o hasło wifi, za każdym razem kiedy odpalę go rano z STB?
Jest na to jakiś sposób? To nie jest normalne i trochę uciążliwe
 
Do góry