TCL 50s7806 test otwarty telewizora - czyli jaka jest realna wartość chińskich telewizorów na światowym rynku ?

mamir

New member
Czytalem o problemach z obrazem panasonica 55cs630,ba obejrzalem nawet ze 2 filmiki na youtubie i moge stwierdzic ze zaden z tych problemow nie wystepuje w s7806.Pod wzgledem obrazu tcl wydaje sie lepszy,ale to moja subiektywna ocena nie widzialem na zywo jak gra panasonic.
 

mafia35

New member
Bez reklam
Ale nawet przy kanałach HD ( jest ich już około 100) sprawdź z bliska na sklepie gdzie wyraźniej widać obraz ?
A wymienione wady też sam zobaczysz przecież własnym okiem - o ile będą ?
A potem usiądź od nich 2m i nie będzie wielkiej różnicy. Kto przy zdrowych zmysłach siedzi z nosem w ekranie?
Dodając, że w szybkim ruchu 50hz tcl będzie bardziej tracił ostrość i szczegóły niż 100hz fullhd.
Nie mówię o sklepowych demówkach.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

dami63

New member
Chodzi mi o u58s7806, i tu przewaga w wpisach jest że to 100hz.Ciekawe.Chyba łatwiej znaleść życie na Marsie niż zmierzyć parametry matrycy.
 

Frogi_71

New member
Niech ktoś poprzez menu serwisowe odczyta typ matrycy w 50" TCL to się sprawdzi. TCL 58" serii 7806 ma matrycę 120Hz, TCL 55" serii 7906 ma matrycę 60Hz.
 

mafia35

New member
Bez reklam
To skąd to zamieszanie wcześniej, pytania do TCL na fb itd? Ma w menu ustawienia upłynniacza? Jakiś screen?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry