TCL 50s7806 test otwarty telewizora - czyli jaka jest realna wartość chińskich telewizorów na światowym rynku ?

(L)igorex

New member
Soft dostaniesz, napisz na PW.
Nowe modele świecą pięknie !

UUU:) i tu mnie zbiłeś z tropu. Czyli poczekać na nowe modele? Nikt w sklepie nie pozwoli mi wgrać softu ;) A wiesz jaki jest numer kompilacji nowego soft żeby ew porównać w sklepie? I czy nowe modele z wczorajszej prezentacji są warte czekania? Mają cos w podobie do tego 58 cali?
 

(L)igorex

New member
Który model testujesz? Bo na wątku jest mowa o 50 i 59 cali. Mnie intersuje 58 cali i głównie piłka i komputer. Czy masz wgrany nowy soft?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa są na tej samej matrycy.
Ci co kupili opisują, że piłkę widać extra.
Tak mam wgrany nowy soft.

W sprawie softu proszę pisać na PW -wyślę.
 

witia24

New member
Thomson 55ua9806

Witam,
czy warto kupić ten tv
THOMSON 55UA9806

czy moze lepiej ten tlc jak warto to gdzie go dostane w tej cenie około 4500


pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że warto, jeśli dostaniesz w tej cenie.
Model Quantum Dot z rec.2020.
 

witia24

New member
tv

jest cos podobnego do tego tv w tej cenie
może jakieś sugestie

czyli ten tlc to do thomsona niema polotu tak
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL też będą wkrótce modle z Quantum Dot. Jeśli sprawa nie pilna to warto poczekać na QD.
 

witia24

New member
tv

TLC będą ale czy za 4700 bo za tyle znalazłem w media powystawowy thomson ale czy warto bo do tego media mam 300 kilometrów


czy tlc będą miał głośniki h&k


czy ten thomson obsługuje hdr bo ktoś pisał że ta


Kiki doradz czy warto thomsona brać a na tv mam przeznaczone 4000 zł a więcej niż 5 niedam nigdy w ....za TV


pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W modelach z QD mają być głośniki Harmana.
Przypuszczam że nowe modele z Quantum Dot nie będą tańsze.
Ale będą już z Androidem 6,0.

Thomson o którym rozmawiamy UA9806 gra bardzo dobrze.
 

farenthide20

New member
No to moja opinia na temat tego TV TCL U58s7806s nie będzie pozytywna.

Mianowicie pierwsze co mnie zirytowało to brak pilota z żyroskopem, gdzie w opisie miał takowy być - sklep przeprosił za pomyłkę w opisie i zaproponował zwrot TV.

Druga ważna sprawa to SMART TV w tym niby fajnym telewizorku.
Pomimo aktualizacji oprogramowania aplikacje w tym TV się wieszają po czym muszę wyłączać TV z gniazda zasilania i po ponownym uruchomieniu dalej działa.

W zależności jaka to apka tv raz się wiesza raz nie.

Po trzecie - TV miał obsługiwać formaty plików mkv - niestety nie wszystkie filmy w tym TV działają lub sa nie poprawnie wyświetlane np. działa jedynie dźwięk a obrazu brak.

Za dużo pierdół na samym początku.

TV najprawdopodobniej odeślę i zakupię Telewizor LG (nie pamiętam modelu) - kolega ma i smart działa wyśmienicie, nie wiesza się, wszystkie filmy które u mnie nie działają u niego otwierają się prawidłowo.
 

farenthide20

New member
wczesniej okropnie się wieszał, myślałem że mnie sz....... trafi.
Po wgraniu twojego oprogramowania jest lepiej ale smart się wiesza. Nawet podczas wczytywania zawartości pendrive potrafi się zawiesić i musze go resetować. Jednym słowem zammula i sie wiesza.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Siedziałem teraz godzinę, podłączyłem pendrive i działa non stop, zgłoś proszę do serwisu bo to może w Twoim egzemplarzu coś jest.
 

skarżysko

New member
Podpowiedzcie czy spodziewać się obniżki na modele TCL 58s7806 z racji że wchodzi nowa linia? Za ok. 3300 zł mam możliwość kupienia tego telewizora i się zastanawiam czy czekać. Z drugiej strony czy wiadomo coś o cenach nowych modeli TCL? Może nieznacznie dokładając kupi się od nich coś lepszego.
 
Do góry