TCL 50s7806 test otwarty telewizora - czyli jaka jest realna wartość chińskich telewizorów na światowym rynku ?

rafcio76r

New member
Bez reklam
Sklep nie robi żadnej łaski, że zapewnia możliwość zwrotu towaru zakupionego na odległość w terminie 14 dni. To jest obowiązek KAŻDEGO sklepu wynikający z ustawy i nie ma tu nawet sensu nad tym dyskutować, bo to jest bezcelowe.
 

skarżysko

New member
Ale tu temat tyczy się 14 dniowego zwrotu gdy przedmiot kupujemy na firmę. A to już nie jest obowiązek żadnego sklepu by taki zwrot od firmy przyjąć tylko jego dobra wola.
 

markov10

New member
Przeciez kolega wczesniej napisal, ze telewizor kupil jako przedsiebiorca, a nie konsument, wiec przestancie pisac te brednie dla osoby ktora dokonuje zakupu jako osoba prywatna.

kiki, jak idzie z testem S79? Ja jestem zadowolony z zakupu, nie liczac mocno sredniego smarta (muli) i problemow z kodekami (mkv nie widzi w ogole), to jakosc obrazu na NC+ jest prima sort (jak dla mnie, porownuje do B650, H6400 i monitorow PA272W/EA274WMi od NEC)

/swoja droga, jakby ktos mial jakies pytania co do S79, piszcie priv, w weekend moge zrobic kilka fotek jak macie jakis material ktory chcecie zobaczyc.
 
Ostatnia edycja:

Niclaus

New member
Mam problem z zalogowaniem się do YouTuba.

- włączam aplikację, klikam "zaloguj", tv mówi: "Otwórz stronę www.youtube.com/activate" i wpisz kod,
- otwieram, wpisuję, loguję się na konto google, potem oddzielnie na Youtuba (w przeglądarce jestem zalogowany),
- wracam do aplikacji Youtube i znowu mam: "Otwórz stronę www.youtube.com/activate" i wpisz kod".

Jakaś podpowiedź jak to ogarnąć ?
 

sebhe

New member
@Niclaus , a gdzie otwierasz youtuba? W tv? To błąd. Otwórz stronę w kompie, na tablecie, w telefonie... i wpisz ten kod. Zaskoczy na 100%.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

WSE

New member
Witam .
Mam dwa pytanka odnosnie TCL 58s7806 jak wypada obraz w porownaniu do kilku letnich plazm Panasonica Full HD ? (około 5 letnich)
I czy naprawiono juz obsługe TV iPhonem 6s ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
iPhona jeszcze nie sprawdziłem. Pamiętam i dowiem się w poniedziałek.

Chiński telewizor jest taki sam dobry jak chiński iPhone, chiński tablet Apple, chiński Volvo, chiński Lenowo, chiński Sharp, chiński Krakus czy chińskie Morliny.
Widać, że nie zauważyłeś, że rynek zmienia finanse nie robiąc żadnego uszczerbku marce.
TCL jest obecnie nr 3 na świecie, więc to ludzie decydują co jest dla nich dobre a co nie. I opisy pod nazwą chińskie to be a japońskie to cacy - możesz włożyć między bajki.
TCL 58S7806 w klasie cenowej licząc czerń, 4K, 100 Hz, upscalowanie - jest jednym z najlepszych.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To wymień proszę - zobaczymy chociaż jakie modele masz o tych parametrach.
Nie musisz się powtarzać tylko przedstaw listę : ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL 58S7806 w klasie cenowej licząc czerń, 4K, 100 Hz, upscalowanie - jest jednym z najlepszych. O tych możliwościach i parametrach - bardzo dobry.
Poczekamy na ofertę - lycone...
 

lycone

Banned
To wymień proszę - zobaczymy chociaż jakie modele masz o tych parametrach.
Nie musisz się powtarzać tylko przedstaw listę : ?
Nie odpowiada się pytaniem na pytanie. Pozatym Ty powtarzasz to w kółko, więc czemu ja mam podawać listę o którą prosiłem Ciebie? ;)
 

mafia35

New member
Bez reklam
W klasie cenowej czytaj porównianie jako takiego tv do innych kiepskich. Jeśli porównywać w klasie wyposażeniowej okazuje się, ze jest to niska półka.

Wysłane z mojego Galaxy S7 za pomocą Tapatalka
 
Do góry