TCL 50s7806 test otwarty telewizora - czyli jaka jest realna wartość chińskich telewizorów na światowym rynku ?

encre

New member
reset może pomóc... W tym wypadku oznacza to upgrade (lub downgrade) przez boot update.
Dzięki! Czy mógłbym poprosić o wskazówkę jak się zabrać za boot update? Lub o podpowiedź gdzie znaleźć takie informacje?
Czy robi się to z wykorzystaniem pendrive'a? Skąd wziąć odpowiedni plik?

Posiadam model U58S7806S.
Wiem, że pliki można było znaleźć na stronie https://support.tclelectronics.com.au/software-version/ ale niestety jest już nieaktywna.
 
Ostatnia edycja:

babski

New member
Witam.
To ja z innej beczki. TV przestał działać, gdy go włączam dioda gaśnie ale tv ma czarny obraz. Kiki jakieś sugestie?

Mam podobny problem co kolega wyżej.
Co prawda mam już zamówiony nowy telewizor ale wykorzystując że mam trochę wolnego czasu chcę spróbować go zreanimować.
Po włożeniu wtyczki do gniazdka telewizor włącza się w tryb czuwania.
Gdy go włączę z pilota, zaczyna się uruchamiać, podświetla na czarno, pojawia się logo tcl i na tym koniec
Co jakiś czas tak jakby się restartował tzn. pojawia się logo tcl i znowu czarno, reaguje na pilota tzn. dioda się zaświeca przy każdym kliknięciu w pilota ale nic nie działa, nawet nie można go z pilota wyłączyć.
Stało się to po zawieszeniu telewizora na youtube, już wcześniej się tak zdarzało ale wtedy wystarczyło wyjąc wtyczkę z kontaktu i ponownie włączyć.
Ściągnąłem chyba najnowszy soft z netu , zmieniłem nazwę z setup na V8-NT67F01-LF1V509.bin wgrałem na pendriva ale nie pamiętam co dalej żeby wgrać soft.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
 
Do góry