TCL 65P815 - Oprogramowanie, ustawienia obrazu

dizlly

New member
WItam,

Szukałem oprogramowania na stronie tcl do tego modelu, ale niestety nie ma go nigdzie, dzwoniąc na obsługe klienta również byli zaskoczeni. Czy to jest jakiś 'eksluzywny model' dla RTV agd ?

Mam bolączke również z 1 opcja która niezmiernie irytuje, a serwis równiez nie potrafił w tym pomóc.

Gdy chce użyć wbudowanej funkcji google assitant w tv, oczywiście mogę podać co szukam ale za każdym razem wyswietla się również komunikat by sparować pilota bluetoth, którego do tego zestawu nie dołączają. Czy jest jakaś opcja się tego pozbyć?

I ostatnia prośba, czy ma ktoś dobre ustawienia obrazu dla tego modelu?

Dziękuje i pozdrawiam HDTV forum
 

firefl

Active member
Bez reklam
spodziewam się, że w tym modelu mikrofon jest w opcjonalnym pilocie bluetooth. W tv raczej nie wbudowali. Z tego powodu tv prosi o sparowania. Może jakiś na USB mikrofon zadziała...
 

dizlly

New member
Tv ma wbudowany mikrofon, który działa ;) ale prosi ciągle o pilota, dla mnie to wygląda jak błąd w oprogramowaniu, który nie ogarnia że tv ma mikrofon i prosi o pilota sugerujac ze inaczej nie uzyjesz google assistant

Your software

V8-R51MT02-LF1V0XX ......?


Mój :
V8-R51MT02-LF1V058.015645
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
doczytałem - rzeczywiście pierwszy znany mi tv TCL z wbudowanym mikrofonem. Doczytałem, że jeszcze włącznik pilota z tyłu musi być załączony...
 

dizlly

New member
Tak tak, trzeba tam pstryczek przełączyć, wszystko działa tylko jak odpala się asystenta to pojawia się informacja, aby sparować pilota bluetoth i nie da sie z tego wyjsc inaczej niz pilotem cofajac to, natomaist tv komendy słucha. Jest to irytujące.

I jestem zdziwiony, że na stronie nie ma nic dla tego tv.

Czy powyższy soft jest nowszym i potwierdzonym?
 

GeneralJan

New member
do you have calibration ?

I dont have, only some apps.
In factory servise menu i have found that panel model is UD_ST6451D02_H which have specs contrast 4000:1. But I still dont know max Brightness and color gammut.

Can you peane do full review of TCL P815 like you did on the others models?
Also do you know when is comming new update?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Właśnie wpadł mi w oko ten model i najpóźniej w poniedziałek muszę bo kupić. Jaki ma typ matrycy? Jaki poziom zadowolenia z obrazu? Dobrze skaluje DVB-T?
 

stasiof

Member
New firmware.....Android 11 !

V8-R51MT02-LF1V238
V238 OTA

http://eu-update.cedock.com/apps/re...F1V238/FOTA-OTA/V8-R51MT02-LF1V238.019519.zip
http://as-update.cedock.com/apps/re...F1V238/FOTA-OTA/V8-R51MT02-LF1V238.019519.zip


build date= Apr 16 2021
build= 1618512555
security_patch= 2020-12-05
gmsversion= 11 (R_GTVS)
product.build.fingerprint= TCL/BeyondTV6/BeyondTV4:11/RP1A.200622.001/AR03:user/release-keys


photo-2021-05-03-15-41-37.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry