TCL U49P6006 - aplikacje w Smart TV.

Kierzu

New member
Witam.

Przymierzam się do zakupu tego TV, ale jedną rzecz chciałbym jeszcze wyjaśnić.
Jakie aplikacje do polskich serwisów, poza Netflixem i YT, są dostępne w TCL-owym Smart TV?
Czy ogolnie dużo jest dostępnych apek?
Jak jest z szybkością działania apek Netflixa i YT - działają w miarę szybko i czy ogólnie są wygodne w obsludze standardowym pilotem?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale jakie masz na myśli, na których Ci zależy - bo z poziomu Kodi możesz ściągnąć chyba wszystkie.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
To raczej biedny smart...raczej polecałbym dokupić box-a lub poczekać aż p60 z androidem stanieje bo taniej wyjdzie kupić p6006 z box-em niż sam p60 z androidem
 

janusz

New member
Bez reklam
Ot smart jak smart działa dobrze i ma podstawowe aplikacje. Oczywiście nie ma szans na taką ilość jak na androida, ale niczym nie ustępuje i w niczym nie jest lepszy od innych smartów w TV.
 

Kierzu

New member
Dziękuję za odpowiedzi.

Nadal nie uzyskałem odp na pytanie z pierwszego posta, czyli jakie aplikacje do polskich serwisów albo serwisów dostępnych w Polsce są w tym Smart TV.
Czy jest w nim np. HBO GO, Ipla, Onet VOD, Showmax, Eleven, NCGO, Showmax, Tidal, Spotify, TVP VOD,

Prosiłbym trzymać się tematu wątku i nie zbaczanie na inne modele. Wiem jakie systemy mają telewizory TCL, znam ATV od podszewki. Niestety nie mam możliwości przetestowania w TCL 6006 przed zakupem, dlatego tez zwróciłem się tutaj o pomoc. NA YT tez nie udało mi się znaleźć filmów prezentujących możliwosci i apki SMART TV 3 TCL-a, a taki jest w serii 6006. Jeżeli ktoś dysponuje linkiem lub podzieliłby sie zdjęciami/screenshotami z tegoż Smart TV, byłbym wdzięczny.
 
Ostatnia edycja:

miskz

New member
Dziękuję za odpowiedzi.

Nadal nie uzyskałem odp na pytanie z pierwszego posta, czyli jakie aplikacje do polskich serwisów albo serwisów dostępnych w Polsce są w tym Smart TV.
Czy jest w nim np. HBO GO, Ipla, Onet VOD, Showmax, Eleven, NCGO, Showmax, Tidal, Spotify, TVP VOD,

Prosiłbym trzymać się tematu wątku i nie zbaczanie na inne modele. Wiem jakie systemy mają telewizory TCL, znam ATV od podszewki. Niestety nie mam możliwości przetestowania w TCL 6006 przed zakupem, dlatego tez zwróciłem się tutaj o pomoc. NA YT tez nie udało mi się znaleźć filmów prezentujących możliwosci i apki SMART TV 3 TCL-a, a taki jest w serii 6006. Jeżeli ktoś dysponuje linkiem lub podzieliłby sie zdjęciami/screenshotami z tegoż Smart TV, byłbym wdzięczny.

Jest Youtube i Netflix. Netflix działa dobrze, Youtube potrafi zamulić, a nawet zresetować TV przy wideo w 4K. Polskich apek nie ma, zachodnich tak naprawdę też nie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli korzystasz z P6046 z ANdroid to z poziomu Kodi możesz ściągnać wiele poszukiwanych przez Ciebie aplikacji na swój telewizor.
 

Milano2

New member
Ważne info dla posiadaczy linuxowych TCL U49P6006 - kilka tygodni temu w smart tv pojawiły się nowe aplikacje (np. ipla) oraz odtwarzacz ottplayer do którego można wgrać listę m3u z kanałami tv i już nie ma potrzeby podpinania dodatkowego urządzenia typu android tv z kodi :D
 

Milano2

New member
Jak można wymusić aktualizację sklepu z aplikacjami do najnowszej wersji? - chodzi o model P6006 z linuxowym oprogramowaniem (a nie na adroidzie). Dzisiaj zrobiłem update oprogramowania tv do najnowszej wersji (MS586T02-LF1V231) ale okazało się że może soft jest najnowszy ale wgrany sklep z aplikacjami jest w wersji sprzed roku gdzie brakuje kluczowej dla mnie aplikacji ottplayer. Z tego co pamiętam, to ostatnia aktualizacja app store była chyba w sierpniu tego roku.
 

Milano2

New member
No to wtopa :( No to kolejne ważne pytanie, czy jest możliwość zainstalowania (np. z pendrive'a) linuxowych aplikacji w App Store? - rozwiązałoby to problem marnej jakości i ilości domyślnych apek. A może ktoś próbował wgrać nowy soft androida? :wink:
 

pawol

New member
o ile kojarze to ottplayer da sie odpalic z dostepnej przegladarki
internetowej T-browser wpisujac widget.ottplayer.es. wczesniej zaklada sie konto na stronce ottplayer i synchronizuje liste. Jest chyba tez apki androidowe do tego. testowo odpaliłem tez w przeglądarce
player.pl i reklamy poszły. na film niechcialo mi się czekac.
 
Ostatnia edycja:

pawol

New member
app.ss-iptv.com tez dziala z t-browsera. w sumie to wychodzi ze te wszystkie apki sa w htmlu a to co sue niby instaluje to jakby tylko launcher
 

Milano2

New member
No jest to jakieś rozwiązanie... choć obsługa listy kanałów wskaźnikiem sterowanym pilotem jest beznadziejna. Oby szybko przywrócili ottplayera do App Store.
 
Do góry