Kabel HDMI

Kovalow

New member
@LukeSky

Właśnie dopiero teraz zauważyłem twój post, jestem lekko zmęczony wybacz :>
I to jest konkretna odpowiedź o coś takiego mi chodziło. Mogę sam zamknąć temat ?
 
Ostatnia edycja:

kkdrg

New member
Bez reklam
Spójrzcie na tą parodię mam nadzieje że wy tacy nie jesteście jak oni.
Kabel HDMI. 18.04.2013 - Forum | GRY-Online.pl

No to chyba się zawiedziesz, bo ja uważam że parodią jest kupowanie kabli cyfrowych za setki złotych.
Ja mam w firmie kilkanaście kabli hdmi i wszystkie do 30 zł. Jedyne droższe to długie ale z nimi nawet jak są dobrej jakości bywają problemy. Po prostu ten protokół nie był przewidziany do przesyłu na większe odległości tutaj zdecydowanie lepiej się sprawdza SDI.
 

ranczo

New member
Bez reklam

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Te HDMI Davinci Alpharda, to bardzo dobre kable w jeszcze lepszej cenie, jakosc wykonania pierwsza klasa. Zero problemow z polaczeniem, co sie zdarzalo w marketowym(dzialal jak chcial), pomijajac to ze jeszcze inny sie rozlecial. Dla kogos kto robi od czasu do czasu przemeblowania, przelacza, czy tez ceni sobie atrakcyjny wyglad konfekcji w swoim sprzecie, to zakup pierwsza klasa. Cena bardzo fajna.
Mam tez takie po 500zl i leza w szufladzie wiec wiem o czym mowie, ale nie moge sie zebrac aby to wystawic na allegro od prawie roku, ale jak ktos chce "swiatowa" marke kabla hdmi to niech pisze na priv chetnie sprzedam za pol ceny i bedzie sie cieszyl znanym logo. Jak kto woli.
 
Ostatnia edycja:

DOMEL9

New member
Bez reklam
no co wy chłopaki to wy nie macie takich kabli ja tylko takich używam, nawet do ładowania suszarki do włosów mojej żonki z jej laptopa - a do odtwarzacza i laptopa mam podłączony ich usb 3.0 !! rewelacja ale 4500 dałem :popcorn:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie dość, że audiofilski to jeszcze HIGH-END! Polecam przeczytanie opisu na pudełku wyściełanym atłasem.

To co tam pisza mnie nie interesuje, podobnie pisze na kablach po 500zl, robia wykresy, tabelki i co tam jeszcze dusza zapragnie. Marketing to jedno, zdrowy rozsadek to drugie. Polecam potestowac i ocenic. Za te pieniadze bomba.
 
Do góry