Problem z odtwarzaniem filmów HD?

tomaszek1305

New member
Witam!
Na wstepie zaznaczam że jestem laikiem w tych sprawach, posiadam tv samsung LE40R72B i kino domowe Samsung HT-TP75, zanlazłem na tym wspanialym forum filmiki (pokazówki) w formacie HD i tu zaczyna się problem nagralem płytkę DVD programem Nero ale chcąc odtworzyc na Tv pojawia się komunikat na czarnmym tle resolution exceedes 720x480 i nic nie potrafię zrobić. Bardzo proszę o bycie wyrozumialym i wyjaśnienie mi na czym polega problem.

z góry dziękuje za odpowiedz,
pozdrawiam tomasz:cool:
 

JaCkyLL

New member
witam,

tez jestem laikiem w tych sprawach ale wydaje mi sie ze jesli juz to powinienes pogrzebac w ustawieniach odtw dvd. jesli wogole mozna cokolwiek ustawiac to tylko tam. zrodlo sygnału powinno umiec to wyswietlic, tv przyjąc - tak na chłopski rozum :) byc moze ten sprzet nie bedzie umial sobie poradzic z wyswietleniem czegos wiecej, tylko tyle ile Ci napisal.
 

badger6

New member
Nie ma w tym nic dziwnego że nie odtwarza Ci tych plików. W tej chwili jest tylko kilka odtwarzaczy które to potrafią (np. KISS D600, Snazio). Są też odtwarzacze w tzw. upscaling, które potrafią materiał SD przeskalować do 720 czy 1080 ale też materiału HD nie odtwarzają. Tak więc nie masz co kombinować bo na tym sprzęcie materiału HD nie odtworzysz :)
 
Do góry