Problem z wyświetlaniem divx przez vga

Bloood

New member
Hej
Mam następujący problem. Posiadam plazmę Hitachi 6600 - jestem z niej zadowolony, bez problemu współpracuje z VHS i zewnętrznym DVD. Ponieważ posiada złącze VGA i funkcję monitora wpadłem na pomysł aby oglądać filmy bezpośrednio z notebooka. W końcu VGA (1024 na 780) jest dużo lepsza od wyjścia tv. I tutaj niestety spotkało mnie rozczarowanie. O ile obraz wyświetlany na TV jest idealnej jakości - widzę kopię ekranu z notebooka, mogę go dopasować do krawędzi itd to nie jestem w stanie wyświetlić żadnych strumieni filmów - objętnie w jakim formacie i z jakiego programu korzystam. Jeżeli otwieram film w oknie to widzę wszystko - ramki, pasek menu, tło, kursor myszy - nawet napisy na filmie (z pliku tekstowego), samego filmu jednak nie widzę - w tym miejscu jest czarny prostokąt. Domyślam się jedynie, że może chodzi o rozdzielczość tego strumienia albo o jakieś zabezpieczenia - ale tak naprawdę to nie mam zielonego pojęcia o co chodzi. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki - bo bardzo zależy mi na tej funkcji.

Bloood
 

peter68

New member
Witaj.Tez miałem ten problem.Musidz weść na właściwości ekranu,ustawienia,zaawansowane, nakładka i opcje trybu klonowania i zaznaczyć tryb teatralny lub wszystko na tych samych ekranach i powinno działać.Na pewno to zadziała na kartach graficznych z ATi na innych jest podobna zasada.pozdrawiam
 
Do góry