Problem z geforce 6200 !!!

geforce

New member
Jakiś czas temu zmieniłem karte graficzną z 4400 na 6200 geforca, i od tamtej pory niemoge wyświetlić obrazu na tv jak podłanczam kompa pod tv ;/ prosze o pomoc
 

Jussi

New member
Bez reklam
Jezeli masz tego typu problem, to podaj wiecej szczegolow - czym laczysz kompa z tv (jakie wejscia wyjscia), czy uzywasz jakichs programow do tego itp. Jezeli wszystko jest tam samo jak bylo podczas wyswietlania obrazu przy starej karcie, a korzystales tylko z oprogramowania do karty to sprobuj uzyc programu TVTOOL. Wersja demonstracyjna umozliwia wyswietlenie obrazu na telewizorze przez 15 minut, ale zawsze sprawdzisz czy chociaz dziala. Jesli nie zadziala tvtoolem to znaczy ze masz cos nie tak karta.

Pozdrawiam
 

geforce

New member
używam kabla pojedynczego z jedna końcówka do kompa(do karty) i 2 wejscia do tv audio i video za pomoca chincha,oraz mam też pojedyncze kable podłaczone do takigo specjalnego kabla z 4 wyjsciami in i out do video i stereo ;/ ale rzadna kombinacja niedziała;/ a oprogramowanie to poprostu wchodze na właściwosci karty(nview)nvidia i tam ustawiam np: na klona obrazu itp ale dalej niewiem co źle robie że mi sie obraz niepojawia na tv :(
 
Do góry