hdmi na dvi-d do projektora pomocy!

wirus12

New member
posiadam projektor optoma 739 h z wejsciem dvi-d ( Video DVI HDCP - HDMI przez opcjonalny adapter) tak sobie wymysliłem zeby podlaczyc do niego tunuer tej nowej telewizji hdtv (gdzie wyjscie jest hdmi) , kupilem kabelek hdmi - dvi-d i podloczylem efekt byl taki ze projektor sam wykryl sygnal , zamiast wizji czy normalnego programu byl popixlowany obraz jakby maczek , czy jest to wina kabla , czy projektor nie obsloguje hdcp , czy musze miec jakis adapter o ktorym pisza w instukcji , adapter to nie to samo co kabel ? prosze o pomoc jak ktos mial podobny problem ! dzieki
 

wesat

New member
LCD PC(np. SAMSUNG - LCD SyncMaster 205BW) - HDMI- HDCP- "N" ?

Witam-moj 1 post ;-)
Bardzo prosze o porade-moze ktos moze sprawdzic-da sie przez DVI monitorka do PC (ktory posiada HDCP-np ten ktory podalem w temacie) - poscic sygnal HD - np. z tunera N-ki-tak aby obraz byl w 720p - bo 1080 chyba za malo pixeli ma-no ale chodzi mi o chociaz 720p?
 

tuptus55

New member
Nboxy mają dziś problemy z telewizorami na kablu HDMI-DVI. Jest stworzony wątek gdzie ludzi podają z jakim TV im zadziałało, a z jakim nie. Nie widziałem Samsunga 205BW na tej liście. Możesz być tym pierwszym, który to sprawdzi. Jak ma HDCP to już jest 50% szans. Jak poprawią soft w Nboxie to powinien zagrac napewno.
 
Do góry