Pilne pytania!!!!

pitcop

New member
Witam!
Nie wiem czy to dobre miejsce na tego rodzaju posta.... sprobuje....

TRZY PYTANIA!
Zastanawiam sie nad kupnem jendego z dwoch modeli Philipsa (32PF9731D/10 lub 32PF9541/10). Ale nie o to mi chodzi. Otoz jak ogladalem na nich filmy DVD obraz byl naprawde b. dobry (lepszy niz u konkurencji za te same pieniadze o lata swietlne), ale mialem wrazenie ze ogladam TEATR. Tak ruchy byly bardzo "twarde", wrecz az za naturalne - jezeli ktos wogole wie o co mi chodzi I tu pytanie. Czy to jakas funkcja zaawansowanego przetwarzania obrazu?? Czy da sie to wylaczyc. Oczywiscie podobalo mi sie, ale narazie chyba wolalbym ogladac DVD z normalnym "ruchem" obrazu - kinowym, miekkim. Nie wiem czy dobrze opisalem ten problem, ale moze jest ktos kto wie czy to specjalna "wylaczalna" funkcja? Pytam, poniewaz kilka dni wczesniej ogladalem film z na dwoch identycznych modelach Philipsa (ze Sky HD). Na jednym byl obraz "teatralny", twardy, na drugim normalny taki jak widzimy w norlalnej TV lub kinie - zmiekczony. Pomocy!!

I drugie pytanie... Czy jezeli w TV nie ma bezposredniego wejscia VGA (sa 2 HDMI, komponent, antenowe, kompozytowe itp) to da sie taki LCD podlaczyc pod komputer i co najwazniejsze LAPTOP??


W nizszym modelu jest napisane: Playback formats : MP3, Slideshow files (.alb), JPEG still pictures, MPEG2
w wyzszym: Playback formats : MP3, Slideshow files (.alb), JPEG still pictures, DivX 3.11, DivX 5, MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD . Czy to znaczy ze na pierwszym nie bede mogl odtw. czesci formatow?? Np. podlaczajac kompa lub flash przez USB??


Pytania sa pilne i nie ma ich duzo wiec dzieki z gory za szybkie odpowiedzi!!!
Pozdrawiam!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
to właśnie często omawiany problem polepszaczy obrau w Philipsach. Na pierwszy rzut oka rewelacja / wielu osobom odpowiada/ale obraz jest nienaturalny. Najbardziej płynny obraz mają plazmy, a z LCD telewizory z matrycami 6 ms / Sharpy i JVC/
sprawdź
pozdrawiam
 
Do góry