Polaczenie

marceg7

New member
Witam.Jestem posiadaczem nboxa,jak i rowniez telewizora PHILIPS 26PF5320 ktory posiada zlacze DVI.Po podlaczeniu nboxa kablem DVI-HDMI z telewizorem nie ma obrazu na zadnej rozdzielczosci,chociaz przy rozdzielczosci 1080p cos sie tam pokazuje /skacza piksle/ telewizor oczywiscie w opcjach ustawiony jest na sygnal z HD,natomiast przy podlaczeniu kablemz przejsciowka DVI na YPbPr obraz zyleta na 1080p:bober: co to jest za przyczyna z kablem DVI.Jesli chodzi o ,n, to obraz jest wspanialy z kablowki na satke rewelacja odrazu widac roznice, naprawde jestem zadowolony sygnal ijakosc prawie 100% prz czaszce n-ki 60 cm mieszkam w Szczecinie w bloku 10 pietrowym na 10pietrze i jeszcze na gorce.Czekam na sygnaly od Was z pozdrowieniami .Marceg
 

freeman

New member
...

... "Po podlaczeniu nboxa kablem DVI-HDMI z telewizorem nie ma obrazu na zadnej rozdzielczosci,chociaz przy rozdzielczosci 1080p cos sie tam pokazuje /skacza piksle/ telewizor oczywiscie w opcjach ustawiony jest na sygnal z HD..."

To problem, nad którym nadal pracują technicy n-ki ... Niestety nie jest to zrozumiałe dla przeciętnego zjadacza chleba, dlaczego kilka urządzeń podłączonych do portu HDMI działa bez zarzutu, a kolejne nie działa. Tłumaczą to rozwijaniem się standardu, chociaż coś mi tu śmierdzi i obawiam się, że to może być problem tunera n-box (kolejny techniczny problem z tym tunerem!!!)

Pozdr.
 

armar1

New member
Podłączenie

Witam też mam ten sam problem mam PHILIPSA 32PF3320/10 i gdy podłanczam n-ke kablem dvi-hdmi to latają pixele a na kablu dvi-YPbPr jest ok czy to wina kabla czy n-ki.
Pozdrawiam.
 
Do góry