Podlaczanie Pioneer 436XDE do "n" - ki, ogladanie HD - jak ???

MarKo_wawa

New member
Witam Wszystkich,
Wybaczcie, nie wiem czy w dobrym miejscu zamieszczam post, ale mam pare pytan, bo troche sie juz pogubilem.
Posiadam plazme Pioneer'a 436XDE (HD Ready), czytam teraz rozne posty o rozdzielczosciach 720 i 1080 (???) i w koncu nie wiem, czy jak kupie tuner "n"-ki z transmisja HD, to dam rade podlaczyc go przez zlacze HDMI, , czy bedzie wspolpracowal (pioneer) z tym tunerem, czy bede mial obraz HD , jaka bede mial rozdzielczosc, co jest z tym protokolem HDCP ???
Jaki kupic sprzet DVD (kino domowe?) aby moc ogladac HD ?
Wreszcie, co zrobic i jak podlaczyc stary tuner Sat (Philipsa lub Fergusona) z "N"-ka do tej samej anteny,na starym mam karte cyfry i nie chce rezygnowac z C+ i HBO.
Uff, juz mnie glowa rozbolala, jezeli moj post zle zamiescilem to przepraszam i prosze Moderatorow o przeniesienie do dobrego dzialu.
Pozdrawiam i bardzo prosze o wszelkie rady :niewiem: :confused:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Oczywiście że podłączysz po HDMI , będziesz miał obraz HD.
Kino domowe - to zupełnie co innego. Ampli + kolumny dostosuj do mozliwości finansowych /podaj jaki przedział cenowy?/
Natomiast dvd do HD - na dziś masz Buffallo , Snazio, Zensonic, IO Data- o ile bedziesz miał dostp do filmów.
Jesli chcesz zaszaleć - Blu ray Panasonica BD 10 - za 5999 zł / i znów szukaj filmów/. Na dziś do kina chyba lepiej zatrzymać się przy dobrym dvd z HDMI / np. zestaw Harmana + JBL lub Onkyo + Quadrale/.
Do anteny musisz mieć rozgałęziacz.
pozdrawiam
 
Do góry