le32m61 problem z hdmi

toisa

New member
czesc forumowicze !jest to moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc!mam nagrywarke hdd z wyjsciem hdmi()MEDION 81335) i podlaczylem ja do m61 odpowiednim kablem!!!ale pojawil sie komunikat tryb niedostepny!zaznaczam ze wybralem opcje na lcd m61 nagrywarki hdd a pozniej testowalem inne dostepne opcje i nic!!!pozniej podlaczylem ja do innego lcd(LG) i nie ma problemu!cz samsung le32m61 ma jakies inne opcje podlaczania przez hdmi!!!
 

Mazoku

New member
1. Poczytaj w instrukcji nagrywarki czy nie wysyła przypadkiem sygnału HDMI jako 576i i czy nie da się tego zmienić na 576p (bądź 720p lub 1080i). Niektóre telewizory nie obsługują trybu 576i na łączach cyfrowych.

2. Możliwe, że pomiędzy telewizorem a nagrywarką dochodzi do błędów HDCP. Mógłbyś poszukać najnowszego firmware'u do nagrywarki (ewentualnie telewizora, ale takowy jest "nieco" trudniejszy w instalacji ;)) - być może rozwiązuje ten problem.

3. Jeśli nie chce ci się bawić, zawsze zostaje stary dobry komponent.
 

toisa

New member
m61 i hdmi

czesc mazoku!serdeczne dzieki za podpowiedz.sprobuje dzisiaj ja wykorzystac! co do oprogramowania(nie jestem orlem w te klocki)czy moglbys mi podac jakies strony do sciagniecia tych programow!ta nagrywarka medionu to nic innego jak model lgrh200mh!z gory dziekuje i ruszm do boju!
 
Do góry