Problem z połączeniem komp - CRT

Neo@TS

New member
Witam,
Może ktoś mi pomoże. Mam TV Samsung W32Z308P z wejściem component. Kupiłem kartę do kompa GF6200 z tym wyjściem. Podłączyłem i hmm... Przez wyjście S-Video obraz jest troszkę rozmyty, ale filmy da się oglądać, natomiast przy połączeniu component obraz jest o wiele lepszy z tym, że niemogę odzwierciedlić na TV obrazu z kompa. Na TV jest on znacznie powiększony (wybrany format na kompie TV - 480p). Jest możliwość zmiany rozdzielczości z poziomu karty 720x480 na 640x480, ale i tak niema żadnej reakcji na TV.
Jeśli ktoś wie jak to zmienić i czy wogóle się da, to byłbym wdzięczny.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Musisz włączyć w karcie jeden z trybów który obsługuje tv. Sprawdź w sterownikach możliwość włączenia trybu 1080i.
 

Neo@TS

New member
W instrtukcji TV obsługiwane formaty to: 480i, 480p, 576i, 576p, 1080i - 50Hz. Karta obsługuje 480p, 480i, 720p, 1080i. Jeśli na karcie ustawię 1080i to na TV wyskakuje informacja "Brak Sygnału" i "blue screen". Niewiem z czym to jest związane i co z tym zrobić :/
 

Gorbi

Member
Witam
Z tego co czytałem w instrukcji jest info że przy podlączeniu kompa w modelu 409p przez HDMi będzie niebieski ekran pewnie w 308 jest to samo tylko nie ma HDMI
 
Do góry