Sygnał 1080p i KDS-55 A 2000AEP

margel

New member
Witam

Mam zamiar kupic ten TV.
Mam wiec pytanie kilka pytań:

1. Jak podac sygnał 1080p na TV
2. Co sądzicie o tym modelu.
3. Jakie inne konkurencyjne TV byście polecili za ta kase.
 

Mazoku

New member
1. Przez HDMI.
2. Jest to naprawdę genialny telewizor. Nie widziałem go co prawda w akcji, ale z opisów na sieci wynika, że panel SXRD 1080p naprawdę daje niesamowity obraz (w co można uwierzyć patrząc na jego poprzedników w technologii 3LCD).
3. W podobnej cenie są JVC HD-ILA. Też ich nie oglądałem na żywo, więc o różnicach ci nie powiem ;]

Kupujesz go w USA? Bo chyba jeszcze nie jest dostępny w Europie?
 

margel

New member
Nie z USA od 14.09 bedzie dostepny w polsce.
Wiem ze sygnal 1080p przez HDMI ale jak to zrobic majac material w tym standardzie (jaki player stacjonarny bo np. bufallo chyba tylko 1080i lub jaka karta do kompa bo mam radeon 950 pro i ona chyba tak samo 1080i) .
 
Ostatnia edycja:

Mazoku

New member
Playera stacjonarnego z obsługą 1080p nie znajdziesz (no, poza Samsungiem BDP-1000, ale to Blu-Ray ;)).

Radeon 9550 powinien sobie teoretycznie poradzić z sygnałem video 1080p. Obsługiwane rozdzielczości zależą bardziej od sterowników.

A tak w ogóle to mam nadzieję, że masz świadomość, iż przy filmie w rozdzielczości 1920x1080p 24 fps nie ma różnicy czy prześlesz go jako 1080p, czy 1080i :)
 

RS4

New member
Za chwilę będziesz mógł kupić dvd denona DVD-1930 z upscalerem Faroudi która upscaluje obraz z płyt DVD do 1080p, cena 299 Euro

RS4
 
Do góry