Podłączenie notebooka do SHARPA 32BV9 / film/

scotimw

New member
Witam, jak prawidłowo podłączyć notebooka do sharpa 32bv9 aby istniała możliwość ogladania filmu odtwarzanego w napędzie notebooka.? Podczas dokonywania zakupu sprzedawca zaproponował zakup kabla s-video, ale przez ten kabel się nie łaczy , wyswietla się komunikat " Poza zasięgiem", przez kabel rgb łaczy się -ale tylko istnieje możliwość ogladania obrazków , nie filmów w zal. link do stronki gdzie są opisane wejscia w moim komuterze. Prosze o POMOC :blagam: z tym tylko ze mój ma karte
ati- radeon x 700 128 mb a nie jak podano ponizej 64, ma także ram 1000
http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&back=&ID=3066&katid=0 :idea:
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeśli jedynym wyjściem w laptopie jest s-video, to musisz tym sygnał wyprowadzić właśnie tym złączem, w sterownikach video jak już podłączysz laptopa trzeba ręcznie włączyć wyjście video, wybrać odpowiedni tryb i powinno śmigać.

pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Z opisu wygląda, że TV ma PC in więc najlepiej by było podłączyć przez d-sub - d-sub.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Wiem ze to z innej beczki ale mógłbys napsiac jak ci sie spisuje ten tv przy ogladaniu "normalnej" telewizji? Interesuje mnie zwłaszcza jak spisuje sie z kablówką?
 

scotimw

New member
ar2 napisał:
Jeśli jedynym wyjściem w laptopie jest s-video, to musisz tym sygnał wyprowadzić właśnie tym złączem, w sterownikach video jak już podłączysz laptopa trzeba ręcznie włączyć wyjście video, wybrać odpowiedni tryb i powinno śmigać.

pozdrawiam

moze jakas jeszce blizsza podpowiedz, gdzie tego szukac:?:jakos w panelu sterowania nie znalazlam nic w czym co by pasowało do tej zmiany,
 

scotimw

New member
Marcin_s napisał:
a czy ktos podlaczal kompa pod ten LCD za pomoca DVI-D/HDMI??? Jaka rozdzilczosc byla osiagana?
Czy w tym laptopie nie ma d-sub?



Witam, jest d-sub ale jak połacze d-sub d-sub to widze ekran kompa na ekranie i moge np przegladac fotki ale nie moge obejrzec filmiku,
:idea:
 

Jeromer

New member
scotimw napisał:
Witam, jest d-sub ale jak połacze d-sub d-sub to widze ekran kompa na ekranie i moge np przegladac fotki ale nie moge obejrzec filmiku,
:idea:
Moim zdaniem wina leży po stronie kompa. W specyfikacji jest za słaba grafika tylko 64MB i procek 1,7 - gdyby to był dual core to co innego.
Pełna specyfikacja do HDTV była już podawana (strona Microsoftu) i tego należałoby się trzymac. Inne zestawienia mogą chodzic ale nie muszą.
 

scotimw

New member
Tomek Koko napisał:
Wiem ze to z innej beczki ale mógłbys napsiac jak ci sie spisuje ten tv przy ogladaniu "normalnej" telewizji? Interesuje mnie zwłaszcza jak spisuje sie z kablówką?


Witam, jestem zadowolona mimo to ze według mnie sygnał mam marniutki moze dlatego ze pelno jakis rozgałęzień w domu bo sa 2 telewizory i 3 kompy w necie i wszystko z jednego kablai jakies metalowe rozgałezniki

wszystko zalezy od stacji ktora nadaje, mam sygnał upc w-wa, marymont, najlepiej oczywiscie wygladaja reklamy, ale poza nim jest takz pare stacji ktore wygladają oki, Powiem krotko korzystałam w domu z panasonica 25cal/ 10 lat/ , i philipsa 7 letniego 29 cali i te telewizorki to tragednia przy tym sharpie, kupując ten telewizorek sprzedawca podłaczył mi rózne modele sharpa pod ten sam sygnał, i sharpik bv9 był klasa dla samego siebie, najlepszy obraz a przedewszystkim kolory, naturalne nie jakies zimne czy wsciekłe, wszystko akurat:)
 

scotimw

New member
Jeromer napisał:
Moim zdaniem wina leży po stronie kompa. W specyfikacji jest za słaba grafika tylko 64MB i procek 1,7 - gdyby to był dual core to co innego.
Pełna specyfikacja do HDTV była już podawana (strona Microsoftu) i tego należałoby się trzymac. Inne zestawienia mogą chodzic ale nie muszą.
w moim kompie jest karta ati x 700 128 mb a nie 64mb, nie zauważyłam ze w załaczonym linku pokazujacy komp , jest 64mb
 
Ostatnia edycja:

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
Nie mam tego LCD (ale w pn. prawdopodobvnie będę miał :)), laptopa też nie mam, ale postaram sie pomóc.
Moim zdaniem dobrze podłączasz: d-sub --> d-sub. Spróbuj wyłączyc obraz na laptopie ( jest taki klawisz z rysunkiem monitorka, chyba F4 lub F5) naciskając jednocześnie klawisz Fn i ten z monitorkiem. Spowoduj aby obraz był tylko na TV i wtedy odpal film. Jeślio to nie pomoże. Sprawdź ustawienia grafiki w laptopie i ew. zainstaluj nowsze sterowniki.
 

scotimw

New member
gatar napisał:
Witaj.
Nie mam tego LCD (ale w pn. prawdopodobvnie będę miał :)), laptopa też nie mam, ale postaram sie pomóc.
Moim zdaniem dobrze podłączasz: d-sub --> d-sub. Spróbuj wyłączyc obraz na laptopie ( jest taki klawisz z rysunkiem monitorka, chyba F4 lub F5) naciskając jednocześnie klawisz Fn i ten z monitorkiem. Spowoduj aby obraz był tylko na TV i wtedy odpal film. Jeślio to nie pomoże. Sprawdź ustawienia grafiki w laptopie i ew. zainstaluj nowsze sterowniki.


ok zrobiłam taki manewr zkablem rgb i dziala /fn, i F5/ dzis sprawdze pozostale kabelki, dzieki:)
 

Mena

New member
Mam problem podloączyłam laptop do telewizora ale obraz w telewizorze jest czarno bialy i nie wiem jak to mam zmienic Proszę o pomoc.
 
Do góry