Sony Bravia i component z X360

mozi

New member
Witam,

Podlaczylem konsole do Tv'ka LCD po kablu component i wszystko ladnie smiga tylko jest jedno ale. TV sam nie przelacz sie na źródło sygnału z component tylko musze recznie wybrac je przez wcisniecie przycisku na pilocie.
Też tak macie? Kolega ma TV panasonica i jemu sie przełacza? Co moze byc powodem?


Pozdrawiam

Mozi
 

glumen

New member
Z własnego doświadczenia (byc może niewielkiego) wiem że każdy TV przełącza sie automatycznie tylko wtedy jeśli jest podłączony ze sprzętem przez gniazdo scart, bo to w nim jest dodatkowy przewód sterujący wejściami i to on powoduje przełączani sie TV na odpowiednie wejście.
 

depesz

New member
:)

mozi powiedz coś więcej jak śmiga X360 na tym TV. Mam konsolę i mam zamiar kupić tą Bravię - jakieś słowa zachęty wskazane;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
graliśmy na Bravii serii V - z konsoli Xboxa - jakosć znakomita. Więc z innych konsoli chyba też bedzie extra / podłączona po komponencie/
pozdrawiam
 

mozi

New member
Ja mam bravie z serii S i jestem bardzo zadowolony. Wprawdzie testowałem tyko kilka dni ale troche tytułów juz obczaiłem. Widzialem tez obraz z X360 na bravii z serii V i powiem szczerze - nie widziałem i nadal nie widze sensu przeplacac. Regulacja obrazu praktycznie w kazdym zakresie, kolorki żywe, czerń taka jak trzeba, jasność też ok, żadnego smużenia. Jedyny minus jaki ja widze na chwile obecna to tylko 1 wejscie HDMI oraz jeden component. Dla mnie to nie wada bo nie lubie kolekcjonować sprzetu - cos sie starzeje to wymieniam. Zreszta pisz co Cie interesuje ze szczegołów (jesli myslisz o serii S) to Ci napisze.
 
Do góry