720p przy matrycy 852x480

qot

New member
Plazma ma matryce 852x480 i wejście DVI, w specyfikacji jest przystosowana do odbiory sygnału 720p ( a nawet 1080i ) - czy bedzie to mialo wpływ na obraz w porównaniu do połączenia przez RGB lub euro?
Wiem że fizycznie nie jest wstanie wyświetlic tyle linii - ale jakieś uzasadnienie takiej funkcji napewno jest - prosze o wyjasnienie ...

dzieki...
 

deoc

New member
Jesli masz mozliwosc to zobacz sobie sygnal HDTV na takiej plazmie - podejrzewam ze nie bedziesz widzial roznicy z odleglosci 2m - osbraz bedzie tak samo dobry (prawie) i wiekszosc osob nie zobaczy roznicy - ja bynajmniej nie widze wiekszych roznic :) Elektronika sama przeskaluje obraz do takiej rozdzielczosci jaka moze wyswietlicz a obraz bedzie lepszy niz ze zwyklego DVD czy sygnalu TV.
Jesli podlaczysz jakies zrodlo przez DVI to bedziesz mogl wysylac sygnal 720p do TV np. z kompa i bedzie napewno w lepszej jakosci niz Euro
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Plazma ma matryce 852x480 i wejście DVI, w specyfikacji jest przystosowana do odbiory sygnału 720p ( a nawet 1080i ) - czy bedzie to mialo wpływ na obraz w porównaniu do połączenia przez RGB lub euro?

yyyy a po polsku można to pytanie :confused:
 

qot

New member
ar2 -> a czego nie rozumiesz ?
mam Ci narysowac ?

1. JEST PLAZMA KTÓRA MA ROZDZILCZOSC MATRYCY 852x480
2. POSIADA WEJCIE DVI ( ale równiez Euro z RGB i bez )
3. W INSTRUKCJI NAPISANE JEST ZE MOZE PRZYJMOWAC SYGNAL O ROZDZIELCZOASCI 720p i 1080i

PYTANIE:
CZY OBRAZ PO PRZEZ POŁĄCZENIE CYFROWE DVI Z CZESTOTLIWOSCIA 720p BĘDZIE LEPSZY - np. stabilniejszy, ostrzejszy, DOKŁADNIEJSZY

posadam DVD które może wygenerować sygnał 720p ( i logocznie 1080i)

Pyatnie jest skierowane do uzytkowników takich urządzeń i o ich doświadczenie.

Jest jeden warunek:
MUSZĄ ZNAĆ JĘZYK POLSKI !!! :p
 

dzekoo

New member
Pyatnie jest dorby. Plazma o ROZDZILCZOSC matrycy 852x480, odbiory sygnału 720p DVI Z CZESTOTLIWOSCIA 720p z posadanego DVD. To jest logocznie. Bedzie to mialo wpływ na obraz w porównaniu.

Podzrawiem
Jaeck
 
Do góry