konfiguracja sprzetu sony

mazzi

New member
chcialem skonsultowac kilka moich watpliwosci dotyczacych nowego sprzetu - tv v32a10e i dvd ns52p polaczonych komponentem

pierwsze pytanie dotyczy progressive scan, ktore ustawione mam na auto w dvd ale w ustawieniach telewizora nie spotkalem sie z zadnym ustawieniem dotyczacym tej funkcji i zastanawiam sie czy telewizor "czuje" ze ma wyswietlac tak i nic nie trzeba w nim przelaczac, przypuszczam, ze tak ale zawsze warto sie upewnic

druga kwestia to moje watpliwosci przy dwoch ustawieniach odtwarzacza, pierwsza z nich nazwana line i tam do wyboru mam - video, s video i rgb, domyslam sie ze w przypadku komponentu musi byc sygnal po prostu video
nastepne ustawienie nazywa sie 4:3 output i mam mozliwosc full i normal tutaj zupelnie do mnie nie dociera przekaz z instrukcji, sutawilem na full ale pewny nie jestem

mam nadzieje, ze te ustawienia w polaczeniu z progressive na auto to ustawienia optymalne i najlepsze

bylbym wdzieczny, gdyby ktos z podobnym "sprzetem" acz wiekszym doswiadczeniem rozwial moje watpliwosci

pozdrawiam
 
Do góry