Sony BRAVIA KLV-S32A10

oktus

New member
Nabyłem taki telewizor j/w podłączyłem syfre+ pod AV3 TV i mam czrno bialy obraz i info w lewym rogu 575i co jest nie halo ? jaki przewód jest potrzebny syfra+ a TV AV3 ? by poprawić obraz z tunera .

daiękuje za podpowiedz

ps. mam jeszcze podłączone PS2 i DVD
 

xroma

New member
Nie wiem jak u ciebie, ale ja mam podłączoną cyfre pod samsunga LE32R51B za pomocą kabla EURO pod AV1 (RGB) i...... kiedy ustawienia na mediasacie cyfry+ wskazywały również RGB - była lipa , pojawiły się jakieś dziwne pasy na ekranie itp. kiedy zmieniłem to ( w ustawieniach terminala cyfry ) na "PAL" obraz zrobił się "żyleta" .

Dodam jeszcze , że staraj się zawsze i do wszystkiego używać jak najlepszej jakości kabli, gdyż są one niezmiernie ważne. Nawet jak Ci się wydaje , że jest OK na zwykłym kablu - kup lepszy - z pewnością zauważysz róznice.

Pozdrawiam.
 

oktus

New member
@xroma

Wielkie dzięki już zamówiłem kable Kabel Scart-Scart (Euro) 690080 Tech+Link i wtedy zobacze i dam znać jeszcze raz dziękuje .

Szczęśliwego Nowego Roku 2006 życzę wszystkim i dobrego obrazu :)
 

oktus

New member
Otrzymałem kabel i nic się nie zmieniło nadal widzć małe pixele przy oglądaniu TV ( syfra ) jak jest ciemniejszy obraz np. akcja filmu toczy się w nocy ? nie jest to żyleta :-(
Jest jeszcze inny wariant podłączenia ? czy pozostaje tylko Quali TV ?
 
Do góry