BluRay 720p na DVD

Czy ściągasz/ściągałeś/ściągałaś filmy, muzykę, gry lub/i programy z netu dla siebie?


  • Total voters
    0

lepp

New member
Bez reklam
Świetna cena, myślę że i u nas w takiej cenie byłoby sporo chętnych. Ze mną włącznie, do tradycyjnej wypożyczalni mam za daleko mimo, że mieszkam w dużym mieście.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
To cienka sprawa u Ciebie sierżancie. U mnie i wybór BR można powiedzieć duży i personel miły...

Oby to nie było tak przy otwarciu / bo w sumie niedawno tą wypożyczalnię otworzyli/.
A cenami różnie od 14.90 w dół. Zależy czy to nowość i na ile można wypożyczyć. Są filmy BR, które można za 11zł na kilka dni wypożyczyć.
Ktoś powie drogo, no tak, ale z drugie strony wyprawa z trzy osobową rodziną do kina to skromnie licząc 50zł.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
3-osobowa rodzina do kina za 50 zl, a mozsz miec film na bd za parenascie zl. Hmm... co masz za mieszkanie, jakies mega kino , wielki ekran? Ja bym wolal jednak isc do Kina.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ja bym też wolał iść do kina na każdy film. Dałem tylko przykład. A film mogę mieć za 11 zł na kilka dni.

Weź pozwól dzieciakom chodzić do kina na każdy film to szybko odchudzą portfel...

A co do mojego skromnego zestawu to z prawdziwym kinem domowym niewiele ma wspólnego / byłem w takim u znajomego, ale jego to kosztowało kilkadziesiąt tys zł i on to może powiedzieć, że ma kino w domu / - ale zawsze to coś. :D
 
Do góry