Talerz + dekoder = ?? :-)

Status
Zamknięty.

krzyscn

New member
Wita.
Jest to mój pierwszy temat, który zakładam na forum, dlatego proszę o wielką wyrozumiałość oraz chciałbym wszystkich gorąca powitać na bardzo miłym forum o tematyce wizualnej. 

Moje pytanie jest nad wyraz laickie, jednak mam nadzieje, iż znajdzie ono odzew i jakaś miła osoba udzieli mi odpowiedzi :D:D
Mianowicie: posiadam talerz telewizyjny z wizji TV oraz wszystkie kable do niego. Chciałbym dokupić do tego jakiś dekoder,( nie wiem jakie) dzięki któremu mógłbym odbierać telewizję satelitarna. Jednakże chcę robić to za darmo – nie wiem czy są pobierane jakieś opłaty za kanały satelitarne – oraz mieć możliwość odbioru kanałów takich jak np. HBO bądź też kanały sportowe z Cyfry + (Canal +) i inne programy, które są płatne. Słyszałem, że jest możliwość podłączenia takowego dekodera do komputera i przy pomocy jakichś programów ustawić go tak bym mógł bezpłatnie odbierać owe programy. :D Dlatego moje pytanie brzmi tak:
czy jest to prawda, jeśli tak, to jaki dekoder będzie ku temu potrzebny oraz jakieś inne rzeczy,
Jaki program potrzebuje na komputerze by moc takie zabiegi przeprowadzać,


Proszę o rzetelną odpowiedź oraz wyrozumiałość – być może jest to głupi wątek. 
 

castor

New member
krzyscn napisał:
Dlatego moje pytanie brzmi tak:
czy jest to prawda, jeśli tak, to jaki dekoder będzie ku temu potrzebny oraz jakieś inne rzeczy, być może jest to głupi wątek. 
Odpowiedż na
www.wróżka.pl a tak na poważnie to :
wszytko znajdziesz na allegro patrz---->http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66140987
dogadaj się z gościem to wgra ci soft i pewnie też załatwi kartę
wątek byc może trochę "dziwny" ale wszystko jest w necie i tylko trzeba poszukać. :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry