Odsłuch kabli głośnikowych

Henry

Active member
Bez reklam
czekam, aż Krzychu rozbroi swoją ściankę i dostanie się do kabli, wtedy wezmę od niego ;)
A tak serio, to na razie jest ok i będę musiał tylko z RCA pokombinować, na razie na Chordach lecę.
 

Kamil_89

Member
Panowie, trochę odkopię temat bo potrzebuję porady.
Chciałbym zmienić kable do frontów. Aktualnie mam zwykłe miedziaki.

Mam 4 typy:
- Chord S-Creen
- Kimber 4PR
- QED XT40i
- Chord Clearway

czy warto w moim zestawie (RZ800 + Zensor 7) brać te kable? A może coś innego?
 

Kamil_89

Member
Henry, dzięki za odpowiedź. Znalazłem dobrą cenę za Clearway więc je chyba zamówię :)

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Henry

Active member
Bez reklam
Proponowałbym oczywiście małe porównanie w miarę możliwości, może okazać się, że Tobie bardziej przypasują np. Kimbery ;)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Ciepłymi kablami są Cable Talk , pozostaje rynek wtórny bowiem firma już chyba nie istnieje .Innym przykładem może być Sonic Link firma zmieniał nazwę na Black Rodium
 

Arek

Member
Panowie, od kilku lat z satysfakcją zgrywa mi się klipsch RP-260 z melodiką purple 2x4mm. Jest elementem zestawu 7.2 do KD. Ostatnio coraz częściej słucham w stereo i zmieniam na większe RP-280 (kino zostaje priorytetem). Czy ktoś z Was porównywał jak fronty klipscha lubią się z seria sugar brown od melodiki? Czy dynamika zostaje zachowana ? A możecie znacie kogoś w 3city kto wypożycza kable przed zakupem ? Jakich Wy kabli używanie do serii RP?
 
Ostatnia edycja:
Do góry