Odsłuch kabli głośnikowych

Kejup

Member
Bez reklam
A widziałeś tego cene??
2d13054680720f1b6ee25ea264a87b82.jpg
O rzesz ty! Przecię coś takiego "maj frendy" za 15 zł zrobią :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teraz zauważyłem ile to imadło kosztuje, no dajta spokój.
Już więcej nic nie piszę, bo aż się ciśnie. 100zł mógłbym dać, ale to z przyczyn czysto praktycznych i ew. wizualnych w przypadku grubych kabli sieciowych.
Taka to właśnie branża.
Jeszcze niech jakiś 70 letni audiofil o słuchu Polskiego motyla https://www.wprost.pl/399040/Najdoskonalszy-sluch-na-swiecie-maS-owad napiszę na "audiofilskim" forum, że to coś wnosi, to padnę jak nietoperek.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
za jakiś okres czasu zrobi jeszcze takie ustrojstwa kilka firm i pozamiatają .. a taniej to idzie się do stolarza i robi za grosze.. słabiej wygląda ale kto na to patrzy jak z tyłu stoi :- ) ważne żeby swoje zadanie spełniało ..
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
KEJUP, jak Twój "may frendy" zrobię taką rzecz za 15 zt , to ja zamawiam z 15 szt. Daję 20 zt za sztukę. Serio!
A po drugie , lubi cię Wy hejtować. Spróbuj cie zrobić to , niech będzie z drewna. Ja czekam. Daje 50 zt za zrobioną na takim poziomie "imadło."
Czekam na poważnie, fachowcy.
Ale myślę że nie doczekam się do końca świata. Do roboty hejterzy.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Teraz zauważyłem ile to imadło kosztuje, no dajta spokój.
Już więcej nic nie piszę, bo aż się ciśnie. 100zł mógłbym dać, ale to z przyczyn czysto praktycznych i ew. wizualnych w przypadku grubych kabli sieciowych.
Taka to właśnie branża.
Jeszcze niech jakiś 70 letni audiofil o słuchu Polskiego motyla https://www.wprost.pl/399040/Najdoskonalszy-sluch-na-swiecie-maS-owad napiszę na "audiofilskim" forum, że to coś wnosi, to padnę jak nietoperek.
A potem mówisz znajomemu, że masz sprzęt za 100 tys zł, zapraszasz by posłuchał, a oon na to ,że gra to tak samo jak u niego za 2 tys. bez dodatków :D
 

Lolek7825

New member
Savron chyba trochę znadinterpretowałeś wypowiedzi kolegów. Poza wymianą zdań nikt nikogo nie obrażał tym bardziej hejtował. Za to z Twojej strony leci jadem od początku. Weź sie zastanów czasem....
 

Lolek7825

New member
Ok. Luz. Rozmiem ze grupa wzajemnej adoracji <lol> Sorry za off top.

A tak btw to czy pokusiłby sie ktoś bliżej zrecenzować dźwięk z drutów qed Reference silver czytałem na innym forum ze mocno odcina doły.
Może do ampli HK to za wysoka półka.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
... za 15 zł to można 3-4 dobre piwa kupić.. :) nawet u stolarza takie cos zamówić to by swoje kosztowało aczkolwiek duzo taniej niz w oryginale ale i z innych materiałów jest to wykonane.. choć cena nawet dla mnie który ma dystans do tego to kosmos.. ale wiem kto to ma ten gadżet to w krótce zobaczę na żywo jak to wygląda..
 

Kejup

Member
Bez reklam
KEJUP, jak Twój "may frendy" zrobię taką rzecz za 15 zt , to ja zamawiam z 15 szt. Daję 20 zt za sztukę. Serio!
A po drugie , lubi cię Wy hejtować. Spróbuj cie zrobić to , niech będzie z drewna. Ja czekam. Daje 50 zt za zrobioną na takim poziomie "imadło."
Czekam na poważnie, fachowcy.
Ale myślę że nie doczekam się do końca świata. Do roboty hejterzy.
Hehe. Samemu to wiadomo że wyjdzie drozej bo dłubanina itd. ale produkcja seryjna. Przecież można to zrobić z tworzywa sztucznego. A chłopaki z Państwa Środka to już z pewnością by to opanowali :)
 
Do góry