Odsłuch kabli głośnikowych

Borixon

Active member
Bez reklam
Jestem już po kilku ciekawych sesjach.
Equilibrium czy to głośnikowe czy RCA jakie posiadam znakomite, nic jeszcze u mnie tak nie grało, pełna kontrola basu, muzykalnosc i lekkość dźwięków, nic się nie narzuca. Te zostają na bank.

Mam jeszcze RCA Fezz Audio, powiem tak, prócz trochę szczupłego basu na większosci niskiego pasma kabel dobry, znów gdy dźwięk schodzi nisko bas trochę rozlany, od średniego w górę świetnie się go słucha, chce go zestawić jeszcze z Wireworld Oasis 7 i Equilibrium Stage czyli ich najniższym modelem, nie stać mnie poprostu żeby pozwolić sobie na drugą sztukę Essence.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze taki będę testował :)
Skrzyneczka prawie jak od Savrona ;)
Przynajmniej 1/5 ceny to ten kuferek ;)


A słuchał ktoś z was Panowie może chorda odyssey głos. i jakie opinie .Pzdr
Bardzo popularny kabel, szczególnie w sklepach na prezentacjach. Mi akurat kable Chorda wybitnie nie podchodzą, ale są całe rzesze zwolenników. Odsłuch konieczny jak to z kablami...
 
Ostatnia edycja:

Kejup

Member
Bez reklam
A słuchał ktoś z was Panowie może chorda odyssey głos. i jakie opinie .Pzdr
Miałem ostatnio u siebie na testach oddysey 2. Wyrównał brzmienie, nazwał bym go bardzo neutralnym ale wycofał mi całą scenę do linii kolumn co mi nie przypadło do gustu. Jak dla mnie za spokojny.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie to samo mam na myśli, dla mnie Chord nakłada koc na kolumny i wycofuje dźwięk.
Jedyne co podobało mi się na Chord Oddysey 2 to pełne elektrostaty Logana z NADem. Czyli granie dość ofensywne zostało nieco uspokojone, ale to i tak nie dla mnie kabel.
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
No więc jaki przewód do 80pln za m z czystym nie ograniczającym dynamicznym dźwiękiem w każdym paśmie :) godnym uwagi - typy ? Pzdr
 

collider

New member
Bez reklam
No więc jaki przewód do 80pln za m z czystym nie ograniczającym dynamicznym dźwiękiem w każdym paśmie :) godnym uwagi - typy ? Pzdr

Proponuje ;):p
Zdj%C4%99cie2380.jpg


Nie wierze w moc zbawcza kabli :)
 

Kejup

Member
Bez reklam
Dokładnie. Trzeba samemu testować. Ja ostatnio słyszałem na własne uszy jaki wpływ na brzmienie ma kabel zasilający.
P.S.
Tego percona sprawdzę.
 
Do góry