Opinie o wzmacniaczach do 2k

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ale wiesz co, nie tylko w tych miesięcznikach. Swojego czasu kupowałem "Auto Świat" i "Motor", i praktycznie nagminnie się zdarzały raz w jednym, a raz w drugim testy tych samych aut.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tomjab

New member
He,he nie kuś WiTT:) Obiecałem sobie że jak na razie to ostatni większy wydatek, bo mam trochę inne sprawy na głowie. DVD mam Samsunga. To budżetowy sprzęt, kiedyś dałem za niego chyba 600zł. Co do miejsca to na prawdę mam cienko. Nawet się ucieszyłem że ten wzmak co kupiłem nie ma odprowadzenia ciepła na obudowie, więc mogłem go wcisnąć bez obawy o przegrzanie. Na marginesie sam się dziwie jak rozwiązali ten problem? Więc jak widzisz nie mam gdzie za bardzo wcisnąć ten CD. Żeby był jeszcze wysokością jak DVD to może i by dało radę. Poza tym jak bym miał brać to właśnie jak pisałem wyżej podoba mi się ten dedykowany CD Exposure 1010, tylko cena 2300zł już mi się nie podoba:) Oczywiście tak jak piszesz, można kupić używkę za 300zł, tylko nie wiesz po pierwsze w jakiej kondycji jest laser a po drugie tak głupio to by wyglądało. Każdy element innego producenta (Onkyo, Samsung, Exposure...) Już kiedyś pisałem o tym że takie poprawianie dźwięku to błędne koło. Teraz dokupiłem wzmak i jestem zadowolony, ale zawsze jest niedosyt i z czasem może jakieś CD? A jak CD to pewnie i lepsze kable. Jak już to kupisz, to do kina lepszej klasy sub by się przydał, później BD itd. Więc wychodzi na to że do tej kasy co już władowałem to bym musiał jeszcze z 5k dołożyć. Sam powiem szczerze nie wiem w jakim kierunku się wszystko potoczy. Może z czasem sprzedam ampli, sub, central i surroundy a dokupię dobre CD i kable żeby mieć fajne stereo? Czas pokaże. Kiedyś 90% mojego czasu to były filmy, a teraz widzę że coraz więcej zaczynam słuchać muzyki. Ktoś kiedyś dobrze pisał że z czasem wraca się do korzeni - stereo. Co do płyt z muzyką to następny wydatek. Jak wiemy dobra płyta oryginalna też te 60zł kosztuje, więc dla kogoś kto dużo słucha koszt niemały. Ja kupuję Verbatim i ściągam muzykę we FLAC, po czym wypalam jako AudioCD. Trzeba sobie jakoś radzić:)

A nie lepiej kupić jakiegoś HD playera z dyskiem twardym i problem zakupu płyt mamy z głowy
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A nie lepiej kupić jakiegoś HD playera z dyskiem twardym i problem zakupu płyt mamy z głowy

Pewnie masz rację. Ale ja lubię mieć coś namacalnego:) W pewnym momencie miejsce na dysku HD Playera też się skończy, a ja mam pokaźną kolekcję filmów i muzyki. W przyszłości pewnie filmy BD. Zresztą nie wiem jak wygląda sekcja audio, jesli chodzi o takie sprzęty? Możliwe że większy nacisk kładą producenci na funkcjonalność i multimedialność, niż jakość po analogu. Przyjdzie czas, będzie rada:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To pamietaj ze u mnie kurzy sie cd Marantza, tak wspominam na wypadek jakbys sie mial decydowac na namacalny sprzet :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
He,he. Będę pamiętał. Gdyby nie brak miejsca, to już pewnie by jakieś CD stało:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry