Skąpletowanie kolumn Pomoc

Mesioo

New member
Witam chciał bym zrobić sobie dwie kolumny i mam pytanie jakie głośniki: basowe, średnie i jakie syki.
Oczywiście najbardziej chodzi mi o producenta ponieważ coś dobrego chce zrobić.
Wzmaka mam Techniksa SA-430 ale chciał bym później kupić jakiegoś denona. Proszę o pomoc.
 

wlodek1001

New member
nie wiem jak mam potraktować Twoje pytanie, ktoś kto chce zrobić sobie w miarę dobre kolumny ma jakąś co najmniej podstawowa wiedzę elektroniczną, zna zasady akustyki, a tu widzę "zero". lepiej już kupić kolumny
 
Ostatnia edycja:

poker7000

New member
A ja proponuje wejść na elektrode pl.Tam jest dużo zestawów i konstrukcj Diy w dziale własne konstrukcje nagłośnienie domowe.Napewno coś wybierzesz.Jakby co możesz pytać też tam na forum jakie głośniki itp.
 

Mesioo

New member
dzięki bo z tym zamiarem skąpleowania kolumn to od niedawna zaczynam. Jakeś 350W chce zrobić. Coś może znajde
 

poker7000

New member
Mesioo napisał:
dzięki bo z tym zamiarem skąpleowania kolumn to od niedawna zaczynam. Jakeś 350W chce zrobić. Coś może znajde


Jak na taką moc to rozpatrz głośniki STX.Jakieś projekty na elektrodzie z nimi znajdziesz.Mogą też być Tesla a może coś z naszego popularnego Tonsila.No chyba,że chcesz połączyć jakość z mocą to proponuje wejść do sklepu internetowego podawanego wyżej w poscie przez blackninja.
 
Ostatnia edycja:

Mesioo

New member
Dzięki wam za pomoc coś już sobie wyborę. Dla siebie robię te kolumny. Samemu jak zrobie to wiem co mam przynajmniej ja tak sądzę;) Dźwięk musi super jak dla mnie. Pozdrawiam
 
Do góry