Co kupić ??

22BoX22

New member
Chciałbym zakupić zestaw stereo do 2000 zł. Który miałby być podłączony do komputera. Miało by to za stępić głośniki Creative T6100. Głównie używane było by do muzyki (techno, dance) i gier. Pokój 5m na 6m
 

steeze

steeze
Pomagam
VIP
Proponuję posłuchaj systemów pokroju JVC EX-A3, sprawdź, czy czegoś takiego szukasz. Nie jest to może optymalne nagłośnienie, do takiej wielkości pokoju, ale kwota dość ogranicza wybór zestawów stereo.

Pozdrawiam.
 

Imacman66

New member
@bagiennik autor wątku napisał do 2000 zł, a nie do 3000. :cool:
Ja złożę zestaw za 1000, który rozłoży Twoją propozycję na łopatki. Pozdrawiam
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Oj no 200zł w tą czy tamtą ;)

No luz, pewnie złożysz, ale z używek tylko ;) Ja zakładałem nowy okazyjnie ;)
Ale jak sie chwalisz to byś napisał co to za wypasa wymyśliłeś ;>
 

Imacman66

New member
Ma to grać z kompem, czyli transport już mamy :) do tego USB pc link + jakiś DAC + wzmak T-AMP i naprzykład coś z kolumienek vintage np: REVOX FORUM B, lub Pioneer HPM kupione okazyjnie na jakieś z aukcji. Na początek, może być bez DAC'cia. Gwarantuje, że zagra to lepiej niż ten Denon i JBL. Wiem, nie jest tak ładne, jak to co proponujesz, ale to ma grać, a nie wygladać. Ale to jest tylko moje zdanie. Pozdrawiam
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Pewnie masz racje, podałem tylko pierwszy lepszy przykład wydania kasy lepiej niż na JVC EX-A3 ;>

Zastanów się jednak czy gostek któremu jak sadze chcesz doradzić w zakupie zrozumiał cokolwiek z tego co napisałeś ;>
 

Imacman66

New member
@bagiennik - masz rację, dlatego autor tego wątku musi jeszcze trochę popytać i poczytać, a zapewne znajdzie rozwiązanie odpowiednie dla siebie, czego mu życzę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
bagiennik - czy słuchałeś zestawu stereo EX A3 ?
Na jakiej muzyce ?

18686184_3.jpg


Czy wiesz jakie ma możliwości :D?
 
Do góry