KEF Reference 205/1 a Reference 205/2

AvataR

Banned
Pytanko jak w temacie .... Czy ktos mial do czynienia z tymi ekskluzywnymi kolumnami - czym tak na dobra sprawe sie one roznia . Z wygladu widac ze nie ma tweetera na gorze i ze w glosniku wysokotonowym w serii 205/2 jest siateczka.... Ale co z brzmieniem ?

Praktycznie juz kupilem REFERENCE 205/1 bo dwojki to cena z kosmosu :) ale mimo wszystko jestem ciekaw opinie kto moze mial do czynienia z tymi kolumnami ...

Na koniec zapytam choc moze smiesznie to zabrzmi ale na ile takie kolumny sa lepsze od serii iQ90 (w sumie najnowszy model ;) ) . Z tego co widzialem to zwrotnica w iQ90 wyglada parodystycznie w porownaniu z seria REFERENCE ... ale to zrozumiale jezeli sie spojrzy na cenke kolumn .... Rowniez ocena porownawcza iQ90 z REF 205 bylaby dla mnie cenna :)

Wzmacniacz plus CD to bedzie Cambridge seria 840 .
 

macek

New member
Bez reklam
jak sie nie myle to kolega z sasiedniego forum ma serie reference.Dlaczego nie zakupiles jeszcze wyzszej serii niz reference Muon:D ,a co z twoimi iq90?
 

AvataR

Banned
iQ90 moi koledzy ida na sprzedaz naturalnie (perfekt stan-czarne z Polska gwarancja na praktycznie 5 lat kupione 3 mies temu :D ) Jeszcze Reference nie mam bo musze poprzez znajomego sprawdzic czy stan kolumn jest idealny i czy wszystko jest tip top .... Cena heh .... o ile wszystko bedzie good powinienem sie zmiescic w kwocie 2200 funtow z transportem i prowizja dla dostawcy :D

Po prostu zawsze chcialem sprawdzic jak to gra :eek:k: Poki co zobaczymy co powie moj wyslannik ;)

Po potwierdzeniu ze sprzet jest w komplecie - bede mogl odstapic iQ90 ;)
 
Ostatnia edycja:

macek

New member
Bez reklam
no to powodzenia,sluchalem ich jakis czas temu przez moment gdzies w sklepie w UK, podobalo mi sie:-D
 
Do góry